2733
2739
عنوان

بیاید ببینید مادر شوهری جان چی خریده😍😍 + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 11221 بازدید | 228 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دستش درد نکنه ولی استارترشایدیکی مادرشوهر کادو نده داشته باشه😐😐🤣🤣 دلش بخواد😁😂 شوخی کردم.مبار ...

مرسی

😆😆😆😆😃😃😃😂😂😂😁😁

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2738
چه مادر شوهری مادر شوهر من که بادم نداد فقط غر میزد

بادچی؟😂😂😂😂😂😂

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
خودش دلی خریده یا رسم دارید؟

نه والا

پریشب گفت  فردا شب بریم خونشون برای شام ماهم رفتیم

جات خالی فسنجون درست کرده بود خوب که خوردیم اینا رو نشونمون داد😍😍

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
چه مادرشوهر خوبی داری واسه من یه چوب کبریتم نمیخره میگه همه چیزو بابای تو باید بخره بس که پررو هست ا ...

ایشاالله که درست میشه

ناراحت نباش

2706