2733
2739
عنوان

بیاید ببینید مادر شوهری جان چی خریده😍😍 + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 11221 بازدید | 228 پست
ایشالا موفق باشی،،،اره بچه واجب تره،،،

سلامت باشی عزیزم

اره چون شوهرم میره مطب و خیلی مطبش شلوغه دیر وقت میاد خونه برای همین دیگه من نمیرم سرکار تا کمبود مادر و پدر حس نکنه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بچه خیلی بیشتر به مادرش احتیاج داره

اره طفلک شوهرمم با همه خستگیش وقتی میاد اینقدر به منو و آدریانا محبت میکنه

دخترم تا باباییشو میبینه هی ذوق میکنه براش

هنوز از در نیومده صدای ماشین رو میشنوه لبخندمیزنه😄😄

شوهرمم اولین کاری میکنه با فسقلیش بازی میکنه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
اره طفلک شوهرمم با همه خستگیش وقتی میاد اینقدر به منو و آدریانا محبت میکنه دخترم تا باباییشو میبینه ...

خوبه عزیزم انشالله خوش باشین،،،طبیعی باردار شدی؟بچه اولته؟من پسرم سرماخورده دو روزه اعصابم خورده

خدایا زنده ام به امیدخودت💜👌🍃
2731
خوبه عزیزم انشالله خوش باشین،،،طبیعی باردار شدی؟بچه اولته؟من پسرم سرماخورده دو روزه اعصابم خورده

مرسی گلم

اره عزیزم

اره نی نی اولمونه

واییی منم دو روزه تازه خوب شدم

گلو درد شدید + گرفتگی بینی شوهرم گلوم رو معاینه کرد گفت خداروشکر حساسیته زود خوب میشی گفت خیالت راحت فردا میرم فلان دارو رو برات میگیرم بخور ۲ روزه خوبی واقعا همین شد ۲ روزه خوب شدم

کلا سرماخوردگی بد دردیه

مرسی گلم اره عزیزم اره نی نی اولمونه واییی منم دو روزه تازه خوب شدم گلو درد شدید + گرفتگی بین ...

بابا ما اشکال نداره نی نی گناه داره😔😔دکتر بردم فایده نداره من شوهرم دانشگاه افسریه خودم الان خونه مامانمم بعد که اشتهاش کم شده هبچ نمیخوره سوپ تازه هشت ماهش شده فقط شیر میخوره ضعیف شده😔😔

خدایا زنده ام به امیدخودت💜👌🍃
بابا ما اشکال نداره نی نی گناه داره😔😔دکتر بردم فایده نداره من شوهرم دانشگاه افسریه خودم الان خونه ...

ای جانممم ببرش یه فوق تخصص اطفال خوب

کدوم شهری بهت معرفی کنم اگه بشناسم

2738
کتوتیفون بهش دادو اسپری بینی و شربت سرماخوردگی،،،قطره استامینفون

ای کاش امپول میداد میزد زود زود خوب میشد 

2706