2737
2734
عنوان

کیا منتظرن اذان بشه نماز بخونن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 44 پست

برا منم دعا کنین لطفا  سر درد زندانیم کرده نمیتونم بیرون برم هر وقت بیرون میرم میام تا فرداش سردرد وحشتانک دارم   میگرن و سینوزیت شدید دارم   دعا کنین خوب بشم منم مث ادم زندگی کنم به یه اب سرد حسرتم   همیشه اب گرم میخورم حتی وسط تابستون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برا منم دعا کنین لطفا  سر درد زندانیم کرده نمیتونم بیرون برم هر وقت بیرون میرم میام تا فرداش سر ...

منم میگرن داشتم.گوجه وکافئین وپنیر وکاکائو ویه سری چیزهارو دکترگفت نخورم خداروشکربهترم.خیلی درد بدیه شماهم رعایت کن ایشالا خوب میشی

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
من کم کم میخوام برم سحری بخورم که انشالله امروز روزه بگیرم اگه خدا قبول کنه دعاتون میکنم، شماهم منو ...

قبول باشه عزیزم چشم توهم دعا کن به ارزوم برسم و صاحب خونه بشم

خدا بزرگه عزیزم به مامانت اینابگو شوهرت کجاهس

به مامانم چی بگم؟مگه مسئول زندگیه منه؟اون خودش مریضه طفلی

شوهرم اواره بیابونا شده بخاطره بیکاری.الان ۵ ماهه شرکتشون بخاطر گرونیا تعطیل شده و بیکار شده.رفته راننده شده.اواره جاده و بیابونا

منم الان ۳ روزه کنج خونه تنهام.کسی درمم باز نکرده ببینه مرده ام یا زنده.

2740
انشالله بزودی عزیزم یکی از بزرگترین آرزوهای منم خونه دار شدنمونه😍😍

من خونه دارم اما شوهرم کار نداره...

شمام شوهرتون کار داره خونه ندارین

جقد آدم ناشکری میکنه.خودمو میگما

شغلش چیه عزیزم ساعت چندمیاد

تولیدی لباس داره بایدفردا کار بفرسته به خاطرهمین تا الان مونده من منتظرم حالاگفته نیم ساعت دیگه میاد😂😂😂😂😂

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید