2726
عنوان

کیا منتظرن اذان بشه نماز بخونن؟؟

278 بازدید | 44 پست

شبا خوابم نمیبره و تا نصف شب بیدارم و نماز صبم قضا میشد حالا امشب اصلا نخوابیدم و منتظر اذانم کیا مثل منن؟یا علت بیداریتون چیه؟

من یه مدته تنبلی میکنم نمیخونم.امشب دلم میخوادفقط نمازبخونم وازخدا واسه همه مریضها وخاله م سلامتی بخوام.فکرخاله م دیوونه م کرده

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من. چون دلم خیلی گرفته. هول کردم. امتحانم نزدیکه چند شبه از, استرس نمی خوابم. انگار فکر می کنم باید خیلی فکر کنم. مغزم دیگه گنجایش نداره. 

تو نمازتون منو دعا کتید راحت شم. نمره قبولیم را بیارم

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 

خوب گفتی بزارببینم میتونم بخونم همش غذاشودارم میخونم من منتظرشوهرم هنوز ازسرکارنیومده

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

هرکی بیداره

بخصوص سر نماز واسه من و نی نی تو دلم دعا کنه

هفته ۱۱ هستم و لک بینی دارم😭😭

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

بچه ها تو را خدا تو زندگیم هیچ وقت اینقدر گیر نبودم. دعا کتید من نمره قبولیم را بیارم اسفند امسال .

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
ان شالله شفاپیداکنن مشکلش چیه

هیچکس به من واقعیتو نمیگه فقط یکبار ازدهنشون پریدگفتن مشکوک به سرطانه.ولی عمل فرداش میدونم چندتا توده توی شکمشه بایدعمل کنه.فرداصبح عمل داره.همه ی داییهام ومامانم هم پیشش رفتن.قراره شیرازعمل بشه احه دکترش شیراره

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

الان دوروزه درد دارم و سوزش.یکی نیس دکتر ببره منو.پولم ندارم خودم برم.شوهرمم که خونه نیس.به مادرشوهرم میگم درد دارم شونه هاشو میندازه بالا و روشو برمیگردونه بهم.

از مشکلات دیگه ام چی بگم که خیلی دلم گرفته

2706