2777
2789
عنوان

سرماخوردگی کودک ۴ ماهههه

1460 بازدید | 3 پست

دوستان دخترم هفته بعد ۴ ماه میشه و دیروز احساس کردم که داره سرما میخوره بینیش صدا میداد و گرفتگی داشت بردم متخصص کودکان فقط قطره بینی داد اما امروز از صبح داره سرفه میکنه و شکمش هم از صبح ۵ بار کار کرده زنگ زدم به دکتر شربت پدی کاف داد ..شما ها تجربه اتون چیه واسه سرفه خیلی نگرانم😣

پسرمنم ازهمون اول نمیتونست خوب نفس بکشه بینیش مخصوصاشبا خیلی خشک بودوصدامیدادبردم دکترگفت حساسیته وطبیعیه فقط چندتاقطره داد.الانم یه ماهی میشه که سرفه هایه خشک میکنه وسینش خس خس میکنه بازبردمش دکترگفت سرماخوردگی نیست فقط شربتایه حساسیت داد

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..

من دخترم هفته پیش درحال سرما خوردن بود. دکترش گفت شربت سرماخوردگی کودکان خودت بخور بهش زیاد شیر بده. خداروشکر خوب شد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تجربه ای دارم شاید کمتر کسی انجامش داده..منم نی نیم سرما خورد سرفه و حتی تغیر صدا وابریزش دقیقا 4 ماهه بود ..مامانم بهم گفت نبرش دکتر ..مثل قدیم شیشه داغک درست میکنم میدم بهش  4 یا پنج بار صبح وسر ظهر  و ظهر و عصر و شب درست کرد بهش داد عالی شد..ناگفته نماند خانمای قدیمی طرفای ما همشون اعتقاد دارن به شیشه داغک...حالا طریقه درست کردنش....یه فنجون چینی حتما باید چینی باشه میشوریم..میشکنن..بعد  چن تا تکه شکستشو مستقیم میزاریم روی شعله گاز و  بعد از 6 یا 7 دقیقه ک خوب گداخته شد ..البته از قبل یه مقدار شیر میدوشیم توی یه استکان .بعد تکه های فنجون شکسته رو ک خوب گداخته شده رو میریزیم تو شیر..بعد جلز و لز  میکنه شیر ..انگار ک شیر رو داغ کردیم ..بعد تکه های فنجونو جدا میکنیم ..شیر گرم رو با انگشت دستمون خوب زیر و رو میکنیم تا اگه ریز ریز شیشه توش هست در بیاریم...و بعد بایه قاشق شیر ولرم رو به نی نی میدیم ک معجزه میکنه...نکتش فقط اینه ک  بهداشت دست رو رعایت کنید و نزارید شیر سرد بشه باید فوری و ولرم بدی به خورد نی نی...