2737
2739
عنوان

توهم زدم چیکار کنم خداااا

159 بازدید | 8 پست

سلام من ۶ ماه زایمان کردم ولی پری نمیشم همش از اونموقع تا الان دارم عذاب میکشم جلوگیری طبیعی هم میکنیم ولی بازم میترسم میگم نکنه حامله باشم اخه یه چیزی تو شکمم مثل نبض میشه یا احساس میکنم تکون میخوره یه هفته پیش چند روز پری شدم بی بی چک هم زدم منفی اما بازم میترسم چون گاهی ازم خون قرمز روشن میاد

خدایا ممنون بابت نی نی که به من و همسرم دادی به تمام کسایی که بچه دار نمیشن خودت نی نی سالم و صالح بده 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا8ماه بعد بچه دارشدن پریود نشدم.مادرم میگفت بستگی به بدنت داره میگفت من وقتی زایمان میکردم تا2سا ...

اره خواهر مامانمم تا ۲ سال نمیشدن ولی من دوبار شدم الان هم یه خون روشن ازم اومد 

خدایا ممنون بابت نی نی که به من و همسرم دادی به تمام کسایی که بچه دار نمیشن خودت نی نی سالم و صالح بده 😊
2731
من وقیق بچم ۶ ماهه بود سدم

من الان ک ۶ ماهشه یبار شدم

2740

بعد از زایپان تا شش ماه ممکنه که پریود نشی. من اینجوری بودم. تا یه مدت طولانی نامنظم میشن

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)