2733
2739
عنوان

لطفا بیایید

121 بازدید | 24 پست

سلام.شما اگه کسیو تو سایت بشناسید به روش میارید که شناختینش؟؟؟...

اینارم در نظر داشته باشید که طرف کلی درددل و غیبت کرده و نمیخواد کسی خبر دار بشه...

میشه لطفا یهصلوات برای تو راهیم بفرستین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن چرااا..بگم بهش درحالیکه ناراحت میشه از اینکه شناخته بشه

اره همینطوره..من خیلی میترسم کسی از خانواده شوهر منو بشناسه😒😞

میشه لطفا یهصلوات برای تو راهیم بفرستین.
2738

ن

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
عکس العملت؟

منکه مجردم.عکس خودمو کنار ماشینم گذاشتم هم ازماشین هم پلاکم شناساییم کرد😂😂😂خواهر زاده زن داییم.هیچی خوشو بش کردم باهاش عادی.ولی تو خصوصی بهش گفتم جلو کسی نگه خیلی ضایس😁

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2706