2737
2739
عنوان

مردان از زنان قوی هراس دارند

659 بازدید | 17 پست

چون زن قوی التماس نمیکنه 

زن قوی به حقوق خودش واقفه 

زن قوی حدود رفتاری تعیین میکنه و از خط قرمزش نمیشه عبور کرد

زن قوی دانایی داره و نمیشه توی سرش زد

وقتی شما ابزار مثل استقلال ، دانایی ، شجاعت ، تصمیم گیری منطقی  .... دارید هیچ بنی بشری نمیتونه شما رو تحقیر کنه

شمایی که میکی شوهرم پول نمیده شمایی که تا سر کوچه نمیتونی بری نمیتونی بری سر کار و معاشرت معقول داشته باشی 

نه دلیلش  غیرت هست 

نه دوست داشتن 

چون همسر شما نمیخواد شما ادمی باشی که بتونی به تنهایی زندگی کنی که همیشه وابسته و گرفتارش باشی 

زندگی یکباره فقط یکبار اجازه ندیم دیگران حرومش کنن

هیچی نباید مانع شما بشه برای خوب زیستن 

قوی بشین هر جور شده با چنگ و دندون 

مثل من. البته شوهرم از من نمی ترسه هاا. ولی ی بار ب مامانم گفته بود ک من همیشه از این میترسم ک فاط ...

چون میدونه شما قوی هستی و ترسی نداری از تنهایی این خودش خیلی مهمه افرین به تو عزیزم

الان همسرمن نمیزاره برم دانشگاه چیکارکنم؟

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره دیگه صدرصد.

واس همینه هی مدام دارن تو گوش خانوما میخونن ک تو باید خودتو ضعیف نشون بدی مقابل شوهرت تا زندگیتون خوب بشه ...

ی پسر خارحی میگفت دختری که نتونه پول خودشو حساب کنه اصن بدرد زندگی نمیخوره.

الان ایرانیا میگن ک باید بذاری مرد احساس قدرت کنه😒

بدبخت مردای ایرانی

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2740
الان همسرمن نمیزاره برم دانشگاه چیکارکنم؟

پیام نور بخون نزار مانعت بشه تو درس بخونی فردا میتونی کار کنی اعتماد به نفس داری میتونی ادامه بدی تا مقاطع خیلی بالا کسی بشی که اسمت رو ببرن 

من نمیگم جدا بشین یا دعوا کنین 

از آب یاد بگیرین هر جا باشه راه خودش رو پیدا میکنه فقط منصرف نشین خسته نشین و تسلیم نشین 

👌به شرطی که این استقلال بودن ،زن رو از زن بودن دور نکنه 

هیچی نمیشه مانع زن بودن بشه هیچی حتی ۲۴ ساعت کار کردن هیچی طلا رو توی گل و لا هم بندازی بعد ۱۰۰ سال هم برش داری طلا است 

اصلا برای بعضی فرهنگ ها قابل هضم نیست بله 

اگه مردا کلا ذاتا شبیه هم باشن(ک صدرصد هستن)پس باید هر دو وقتی پول یک خانومو حساب میکنن خیلیم خوشال باشن و حس قدرت بکنن (ک اینطوری نیس).

ویا از زن وابسته بیشتر خوششون بیاد (ک فقط کشور ایران زنو.وابسته بار میاره).

این جرتو پرتارو مخ مردای ما کردن فقط

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
درسته ولی امان از روزی که مرد جلو زن کم بیاره و بخواد باهاش رقابت کنه خیلی مضخرفه

هر ادمی یه مشکلات روحی اخلاقی داره نمیشه از ترس رقابت و اینکه شوهر من میزنه به سرش اگه مثلا حقوق من بالاتر باشه هیچ کاری نکرد ادمی که گیر و گرفت داره بلاخره داره یه جایی میزنه ازش بیرون 

شوهر یا زن اگه انسان باشعور باشه خوشحالی میکنه از پیشرفت زنش یا شوهرش

البته کلا جنس مذکر بخاطر ذات رقیب ستیزی برای بدست اوردن ماده و جفتگیری این مشکل رو بیشتر داره

سلام...

حرف شمارسته ولی اکثریت مردااززنانی که ادای مردارودرمیارن(چه ظاهری وپوششی واخلاقی)ومیخوان عین مردابشن وبامردارقابت کنن .خوششون نمیاد.

اسممواول تاپیکام مینویسم انتخاب کنی بیای توتاپیک یا نه.ولی اگه اومدی توی تاپیک دیگه جایی واسه کل کل و توهین وبی ادبی باقی نمیمونه...