2737
2734
عنوان

چرا نمیتونم احساسمو به زبون بیارم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 34 پست
چند سالته چند سالشه  چجور آشنا شدین

18

22

تو اولین نگاه از هم دیگه خوشمون اومد

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
فقط سوالم اینه چطور تو 2 ماه انقدررر به درک درستی از طرف رسیدی که این همه حس داری بهش 😐

اول حسا به وجود میان وقتی شروع میکنی اعتماد داری همه ی این احساسات رو داری .به مرور زمان وبا رفتاروخلقیات طرف مقابل کم کم اعتماده کم میشه کم کم حسا از بین میرن .لااقل درمورد ماخانم ها اکثرا اینجوره.ولی مرد ها سخت و به مرور حس پیدا میکنند .مردی که روز عروسیش خوشحاله اندازه ی مردی که ۲۰سال باهاش زندگی کردی عاشقت نیست

زنها از اول عاشقن مردها اخرش عاشقن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا حیفه حیفههههه الان داغی نمیفههمی چندوقته دیگه میفهمی هیییییچ بنی بشری ارزششو نداره ادم اینهنه ...

من نمیدونم چیکار کنم 

سخت تر از همه اینه ک من با اینکه زجر میکشم ولی تصور به خوب بودن میکنم و میخندم

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
چند سالتونه؟ اولین باره با کسی دوست شدی؟

18

اره

2728
یه حس زودگذره به نظرم چون انقد عاشق شدی که بدی هاشو کم و کاستی شو نمیبینی خودتم میدونی اینارو که برو ...

میبینم

میبینم 

زجر میکشم 

نمیخوام باور کنم

عجب عشق اتشيني خواهرم ☺ ولی تو دو ماه خیلی وابسته نشدی ?

متاسفانه اره

من اینو میزارم پایه اولین حسم

درکت میکنم . من سه هفته ای این حسو تجربه کردم 

همش ترس دارم 

همش نگرانی

ته دلم چیزی هست

چند سالتون هست که چنین دیدگاهی رو دارید ؟؟؟

18

2740
من نمیدونم چیکار کنم  سخت تر از همه اینه ک من با اینکه زجر میکشم ولی تصور به خوب بودن میکنم و ...

یه روزی حال و روزم از توم بدتر بود

تو رختخواب چشام هنوز خواب توش,بود ولیییی باید چک میکردم انلاینیشو...گوشی تو دستم جدا نمیشد...اصلا دیونه...بهم رسیدیم...ولی ولی...به عقب که برمیگردم..واقعا جه روزاییو تو تب و تاب عشق ازبین بردم...چه قدر زمان..کع دیگه هیچوقت برنمیگرده..

اول حسا به وجود میان وقتی شروع میکنی اعتماد داری همه ی این احساسات رو داری .به مرور زمان وبا رفتاروخ ...

اره راست میگی

اول حسا به وجود میان وقتی شروع میکنی اعتماد داری همه ی این احساسات رو داری .به مرور زمان وبا رفتاروخ ...

نه به نظرم ...خانم ها شاید تو سن پایین اینطور باشن ...اما عشق باید ثمره اعتماد و شناخت بیشتر باشه نه برعکس ...من به عشق در یک نگاه یا از ابتدا هیچ اعتقادی ندارم ...چون این مدل عشق ها بیشتر معلول بالا و پایین شدن هورمون هاست صرفا یا ظاهر فرد گیراست ...عشق نیاز به تکامل و رشد داره ...همین میشه که خیلی از دخترها یا خانم ها یه سری رویا تو ذهنشون میسازن از ابتدا بعد که جلو میرن میبینن هیچ چیز نیست و سرخورده و ناکام میشن 

یه روزی حال و روزم از توم بدتر بود تو رختخواب چشام هنوز خواب توش,بود ولیییی باید چک میکردم انلاینیش ...

الان اخرش چی شد؟ 

از اخرشم میترسم

نمیدونی ک من چیا میکنم 

همون پس تقصیری نداری. تجربه ات که بیشتر بشه متوجه می شی مردای زیادی تو دنیا هستن که می تونی احساس خو ...

اره تکه من اونو خیلی میخوام

همین حسایی ک بهش دارمو میخوام اونم بهم داشته باشه

2706