2733
2739
عنوان

تعيين جنسيت نى نى

572 بازدید | 73 پست

سلام خانوماى گل 

كيا درمورد تعيين جنسيت قبل از سونو رفتن چيزى ميدونن؟ 

شيرينى يا ترشى خوردن ، ضربان قلب و اينا تأثير داره واقعا يا خرافاته؟ 

من ١٠ روز ديگه بايد برم سونو خيلى استرس دارم 

ميشه تجربه هاتونو بگين بهم

استرس چی یاپسره یادختر

بنظرمن به این چیزانیست

حالادوست داشتی بگوتاحدس بزنیم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا ربط تداره من حالت تهوع نداشم ك ميگن براي پسره اين موضوع

اما طرف چپم بود بچه ك ميگن دختره

ويارم بيشتر ترشي و شوري بود ميگن پسر

نيني گلم خانمي هست👼🏻😍❤️

يك صلوات واسه ني ني دار شدن همه اونايي كه ارزو ني ني دارن:)💔
استرس چی یاپسره یادختر بنظرمن به این چیزانیست حالادوست داشتی بگوتاحدس بزنیم

آخه خودم تك دخترم خيلى دوس دارم نى نيم دختر باشه 

شيرينى جات خيلى ميخورم از وقتى باردار شدم 

شكمم نيومده جلو زياد ولى پهلو آوردم 

ضربان قلبش هم ١٣٧ بود تو ٧ هفته

2738

من عاشق ترش و شور بودم.شیرینی هم میخوردم.از رابطه....متنفر شده بودم الانم همینطور.از همه غذاها خوشم میومد.فرز و زرنگ.همش گرسنه میشدم.شکمم از پایین بزرگ شد و بچه سمت راست بود.وای عاشق کباب و گوشت قرمز شدم.پنیر دوس داشتم.تکوناشو از۱۳ هفته حس کردم قبلشم مثه نبض احساس کردم.خوشرو شدم .بشدت کم خواب شدم.هرکی با این علائم باردار بود بچش پسر بود اما برا من دختر شد همه موندن توشوک.پس به علائم توجه نکن تازه تمام تستا عالم و انجام دادم همه جوابشون پسر بود

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2706