2733
2734
عنوان

سواااال

56 بازدید | 7 پست

خانمای قمی کسی هست آموزشگاه خیاطی رفته باشه و بدونه کجا کارش بهتره؟ 

ممنون میشم جوابمو بدید  

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم دوست داری خیاطی یاد بگیری یا دیپلم میخوای بگیری منظورم اینه مدرک برات مهمه یا نه

برام فرقی نداره گلم دوست دارم بیشتر خودم برا خودم یاد بگیرم

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2728

ببین اموزشگاه کیمیا خوبه ولی من خودم یه خانم رو میشناسم بدون الگو اموزش میده خیلی خوبه از همون روز اولم بهت برش لباس یاد میده و هزینشم خیلی کم میگیره به نسبت بقیه جاها من خودم میخوام برم پیشش

ببین اموزشگاه کیمیا خوبه ولی من خودم یه خانم رو میشناسم بدون الگو اموزش میده خیلی خوبه از همون روز ا ...

میشه آدرس و تلفن هر دوشو لطف کنی بهم بدی؟  ممنون

عزیزم کیمیا رو که از ۱۱۸ میتونی بگیری ادرسشم حدودا اطراف میدون ازادگانه اون خانم رو هم باهاش تماس بگ ...

بازم ممنون بابت کمکت  

2738