2733
2734
عنوان

قیمت یه تنور نون بربری چنده؟

2685 بازدید | 16 پست

برای خیرات میخوام بدونم نون بدم

اگه برم فلافل سلف سرویسا بگم مثلا ۱۰۰ تا ساندویچ مجانی خیرات بدید بنظرتون فاتحشو میفرستن ؟؟

چون اون کسی که میخوام براش خیرات بدم فلافل دوست داشت خیلی😓

ولی میخوام فاتحه هم براش بدن

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قیمت یه کیسه آرد بربری هم 44000 تومنه

قیمت تنورش همون ۴۴ تومنه؟؟

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

قیمت یک کیسه ارد بربری تو شمال 36500 .حدودا 160 چونه میده .ولی اگر نون ساندویچی بخوای هرچونه نصف میشه دوتا ساندویچی میده وزن هرچونه هم 475 گرم 

همیشه دوست داشتم اسمم غزلیییییی باشه  
2738

بنظر من بجای فلافل یه وسیله مورد نیاز واسه یه مستحق بگیر یا مثلا بده به محمدخمر یادگار که دستش تو این کارای خیره...اینجور موندگار تره واسش

و اینکه حتی اگر فاتحه هم نفرستم میرسه به روحش،بهرحال شما به نیتش خیرات کردینو صد نفرو یه وعده سیر کردین

چه خیرات بامزه ای؛ عزیزم😘 ان شا الله برسه

آخه وقتی زنده بود کلاس کنکور که میرفتیم ناهارا منو به زور میکشوند فلافل سلف

عاشقش بود

100تا فلافل سفارش بدین بعد تحویل بگیرین بین مردم(ترجیحا فقیر و‌کودکان کار)پخش کنین و بگین ک لطفا فاتحه اش رو بفرستین.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
نه بابا زیادتره  اون و نمیدونم ولی آرد بربری همین قیمته البته شهر ما

مرسی عزیزم

2706