2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب دليل بيار، کم حرف بزن وسنجيده

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

هی دور و بر و تو پروپاچه ش نپلک، بیشتر بذار اون بهت زنگ بزنه! واسه خودت ارزش قائل بشو،وقتایی که نیست هم واسه خودت چایی و قهوه درست کن، غذای خوب بخور! سر سفره چیزای بهتر رو واسه اون نذار و خودت بی گوشت و خورش غذاتو بخوری! کارای سنگین مثل جابجایی فرش و مبل رو حتما بسپر به اون و نهایتا خودت یه کمک کوچولو کن! و خیلی کارای دیگه

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
هی دور و بر و تو پروپاچه ش نپلک، بیشتر بذار اون بهت زنگ بزنه! واسه خودت ارزش قائل بشو،وقتایی که نیست ...

اينكه ميشه ناز كردن

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738
اینا ترزش گذاشتن واسه خودت هس نه ناز کردن

همون حالا

هرچى هست مغرور بودن نيس

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
همون حالا هرچى هست مغرور بودن نيس

باید یه شخصیتی واسه خودت داشته باشی که بتونی مغرور باشی دیگه! همیشه ته مونده ی غذارو بخوری و هی بچسبی بهش و مثل کلفت واسش کار کنی چه غروری واست میمونه؟!

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2706