2733
2734
عنوان

✨نی نی سایت✨ سرزمین عجایب😐😄

5040 بازدید | 299 پست

سلام عشقولیام

اول اینو بگم خودم عاشق نی نی سایتم وهرروز بش سر میزنم اما بعضی چیزا خیلی برام جالب بوده رفتار وگفتار بعضی کاربراو..

شمام بیاین از عجیبترین چیزی ک دیدین وشنیدین بگین

اولیش خودم میگم مثلا خیلی رفتار وقیح برام جالبه واصلا درکش نمیکنم نمیفهمم هدفش چیه😐

یا کاربری ک از قم بود بخاطر یه عدس کرم زدن با اقاییش دعواش شده بود😅

یا جنجال بین حلیم با شکر نمک خوردن ..تو روشویی یا سینکـ مسواک زدن 😅😅واینا خو دوست من هر کی یجوریه چرا اعتقادات وسلایق تون تو حلق دیگران فرو میکنین😐شمام بگین😍😘

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

گاها شوهر که دارن با یکیم در ارتباطن اینا بلاخره تو هر جامعه ای هست اما اونایی که میان میگن منع نکنین قضاوت نکنین نمک رو زخمش نپاشین😕

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
رابطه قبل از ازدواج‌ ک امروز فهمیدم‌خیلی چیز‌عادیه‌ک‌من‌بی‌خبرم😐

اره با بی حیایی تمام میان شرح میدن و دفاع میکنن تا میای چیزیم بگی بهشون ادم و تیکه پاره میکنن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706