2752
2734
عنوان

در مورد قشم چی میدونید؟

7718 بازدید | 12 پست
دوستان سلام ما تصمیم گرفتیم بریم قشم البته با خانواده شوشو ! من یه نی نی 18 ماهه دارم میشه برام بگین اونایی که رفتن راضی بوده یا نه ارزش داره رفتنش هتل هاش چطوریه تمییزه ؟ و.............منتظرم
دوستانی که قشم رفتن میشه راهنمایی کنین لوازم خانگی تو قشم چی ها هست که قیمتش از اینجا ارزون تر باشه ؟ خواهرم داره جهیزیه اش رو اماده میکنه ما می خوایم بریم قشم تو صفحه قبل خوندم لوازم خانگی اونجا ارزون تره ؟ کدوم بازارش بریم
دوستانی که قشم رفتن میشه راهنمایی کنین لوازم خانگی تو قشم چی ها هست که قیمتش از اینجا ارزون تر باشه ؟ خواهرم داره جهیزیه اش رو اماده میکنه ما می خوایم بریم قشم تو صفحه قبل خوندم لوازم خانگی اونجا ارزون تره ؟ کدوم بازارش بریم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا جنساش ارزونه ...

دائی من یک جفت بوت خیلی خوشگل و عالی ( هنوزم هیچیش نشده ! ) برام اورد ... 30 تومن !

در صورتیکه من یک جفت بوت جنس آشغال تو تهران خریدم 120 تومن !

اینم شانس من ...
من دو بار رفتم قشم یکبار با وسیله شخصی که خیلی خوش گذشت دفعه بعد با قطار مشهد بندر که اونم بد نبود ولی اونقدر مسافرا جنس میارن که خیلی شلوغ میشه. من از لحاظ پوشاک چیز به درد بخوری ندیدم البته من جینی نمیخواستم. لوازم خانگی هاش قیمت مناسب داره. از لحاظ رستوران اصلا خوب نبود من خودم غذا درست کردم............ البته ما بهمون محل اقامت و از طرف کار شوهرم دادن ولی دوستامون خونه اجاره میکنن میگن بهتره. درکل با اینکه بزرگترین جزیره هست به جز مراکز خریدش امکانات دیگه ای نداره....... همه بازاراش هم پر شده از اجناس چینی.............البته من هر دو بار تفریحی رفتم........................
سلام بله لوازم خانگی داره قیمتاش خوبه ولی چینیندولی تفاوت قیمتش زیاده پاساژدودلفین توی درگهان قیمتاش بهتربقیه درگهان البته بازارقدیم ارزون تره ولی جنساش به قشنگیه پاساژهانیست من تاحالا هرچی اونجاخریدم بااینجا خیلی تفاوت قیمت داشته جاهای دیدنی هم داره که مثه جزیزه پرتغالیها و جنگل حرا و.......... ازهتلتون بپرس هتل آپارتمانهای خوبی هم داره اخلاق مردم بومیش خیلی با آدم خوبه اگه خواستی خرید کنی ازبومیهای اونجا که مغازه دارند خرید کنی انصافشون خیلی بهترازمهاجرهاست موفق باشی
برای خرید خیلی دقت کنید که جنس خوب بخرید من از سر ناچاری چون پسرم اونجا مریض شده بود و کفش احتیاج داشت دو جفت کفش خریدم هر کدوم بیشتر از دو ماه کار نکردن!!!!!!!!!!!!
پاساژهای خوب هم الان اسناشون یادم نیست اما تازه سازها بهترن.مثل دو دلفین و دریا
عسلی جون جاهای دیدنی هم زیاد داره جنگل حرا جزایر ناز هنگام( همون دلفین ها) غار خربس دره ستاره ها انجیر معابد
http://www.qeshm.ir/?Lang=fa&Page=01-07-15
http://www.qeshminfo.com/index.php?option=com_content&view=category&id=41&Itemid=81
عطرهای گرون قیمت رو بی خیال.آدم باید بوی اعتماد بده
بچه ها سوال آنیاگلی سوال منم هست....توروخدا یکی جواب بده.
خودمون بریم بهتره یا با تور؟؟؟؟؟؟اگه خودمون بریم اونجا از کجا خونه گیر بیاریم؟؟؟؟؟مثل مشهد در فرودگاه یا راه آهن که میان میگن خونه داریم وقیمت مناسب,هست یا نه؟اذیت میشیم اگه بخوایم دنبال سوییت بگردیم خودمون؟؟؟؟؟؟
عزیزان ممنون میشم اگه جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟