2733
2739

دخترم 17 ماهشه از 13،14 ماهگی وقتی جیش میکرد بهم میگفت و یا پی پی میکرد تو پوشکش بهم میگفت، بلد نیست بگه کلمه رو اما اشاره میکرد حتی جیش رو جلوی شلوارش و اون یکی رو به پشتش اشاره میکرد، خیلی تمایل به دستشویی رفتن داشت و اینکه واسه پوشک مقاومت میکرد اما من اون زمان نشد بگیرمش و یک ماهی خونه خودم ثابت نبودم و الان چندروزه دیگه بهم نمیگه البته تمایل داره بیاد دستشویی حتی گاهی الکیم میگه که ببرمش اما فقط برا بازی ، چکار کنم باز بادش بیوفته؟

زادگاه شعرهای من ♡قلب♡ من است...

خیلی مطالعه کردم که اذیتش نکنم اما همه علائم آمادگی رو داشت و اینکه گفتن درصد کمی از بچه ها بین 15 تا 18 ماهکی تمایل دارن و طبیعیه اگه بگیری از پوشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت پوشکشو باز کن هر یک ربع به یک ربع ببر میگه چهار روز سختیشه

ساعتای بیرون رویش تقریبا منظمه یعنی میدونم چه ساعتایی ببرمش اما بازیگوشی میکنه و انگار فقط برا بازی میاد و وقتی میایم بیرون جیش میکنه و اصلا بهمم نمیگه در صورتیکه قبلنا میگفت حتی اگه خیس میکرد

2740
من سه هفته شروع کردم . هفته اول خیلی عذاب دادن . دوقلو هستن .ولی هفته دوم کمتر و الان کمی بهتر

بنظرتون چطوری باز بندازم تو فکرش اخه تقصیر خودم بود وقتی کاملا میتونستم بگیرمش شرایطش نبود

من چون دو روز در میان بیرون میرم .و کوتاهی میکنم و یادآوری نمی کنم .بچه ها قاطی کردن 

منم چندروز کلا بیرون نرفتم و کاملا خودم رو آماده کردم اما فهمیدم دیگه براش مهم نیست. اونوقتا وقتی پوشکش رو خراب میکرد تا عوضش نمیکردم نمیرفت اما الان خبر نمیده