2737
2739
آره بخاطر همین دو دلم میخواستم ببینم کسی بوده  این مشکل منو داشته باشه وبچهای بعدیش سالم باشن

یکی از آشناهامون پدراشون پسرخاله بودن

خدا بهشون به دختر داد سالم

بعدش که دوباره بچه دار شدن این یکی مشکل داشت یه جورایی مثل عقب مانده ی ذهنی ولی مه به خاطره یه کروموزوم بیشتر بهش گفتن دوباره بچه دار شو اولیت که سالمه وقتی سومی رو به دنیا آورد بازم مثل دومی مشکل داشت الان خانمه انگار یه پیرزنه هم خودش از بین رفت هم بچه هاش به سختی زندگی میکنن

دکترا بهش گفتن اگه یه آزمایش میدادی هیچ کدوم از این اتفاقا نمیوفتاد

یکی از آشناهامون پدراشون پسرخاله بودن خدا بهشون به دختر داد سالم بعدش که دوباره بچه دار شدن این یک ...

ازمایش عقب موندگی ذهنی ک راحت با آزمایشات غربالگری دومرحله ای تو بارداری انجام میشه من همه اینارو انجام دادم اونموقع آزمایش ناشنوایی از جنین نمیگرفتن تازه اومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آزمایش چی دادین خودتونو شوهرتون فقط؟برای ناشنوایی؟؟

ازمایش ژنتیک

خودمو و شوهرم و بچم

کاریو تایپ که ارزونه

ولی یکی دیگش که نمونه رو میفرستن خارج از کشور گرون شد.جمعا ۸ تومن

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡
2728
برای ناشنوایی بود ؟ جوابش چی بود ؟بچتون سالمه ؟

ناشنوایی نه

بچم مشکل داره تقریبا بدون بینی متولد شد

گفتن ژنتیکیه البته ما هفت پشت غریبه ایم

ازمایش دادیم گفتن ژنتیکی نیست و عوامل محیطی تاثیر داشته

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡
عزیزم هر چه قدر که خرجشه ارزش داره .فکر پول نباش.حتما قبل بارداری مطمعن شو بعد اقدام کن که خدای نکرد ...

ببخشید میشه بگید نسبت فامیلیشون چی بوده؟ دختر خاله پسر خاله دختر عمو پسر عمو...

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
برای ناشنوایی بود ؟ جوابش چی بود ؟بچتون سالمه ؟

عزیزم نسبت فامیلیتون چی بود؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
ناشنوایی نه بچم مشکل داره تقریبا بدون بینی متولد شد گفتن ژنتیکیه البته ما هفت پشت غریبه ایم ازمای ...

میبخشین بینیش رو الان جراحی کردین؟

تو سونو مشخص نشده بود؟

الان ظاهرش مشخصه یا کاملا طبیعیه؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
میبخشین بینیش رو الان جراحی کردین؟ تو سونو مشخص نشده بود؟ الان ظاهرش مشخصه یا کاملا طبیعیه؟

بله یک عمل در ۶ ماهگی 

و یکی ۲ سالگی

الان ۳ سالشه

جراحی های سنگینی پیش رو داره بچم امیدوارم طاقت بیاره و بهش اسون بگذره

سونو مشخص شد و از ۵ ماهگی من هر شب و هر روز اشک میریختم.اما اجازه سقط ندادن بهم چون بچه مغزش سالم بود و عقب موندگی ذهنی نداشت.

وقتی به دنیا اومد فقط دو تا سوراخ از بینی داشت اما الان یکم بهتر از اولش شده ولی دکترش میگه تا ۱۸_۲۰سالگی باید جراحی و ترمیم انجام بده تا بهتر بشه