2733
2739
عنوان

جراحی فک

4235 بازدید | 55 پست

دوستان سلام کسی بوده که دکتر ارتودنس بهش گفته باشه نیاز به جراحی فک داره، اما انجام نداده باشه و با ارتودنسی مشکلش حل شده باشه؟

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

تا جایی که من میدونم فقط برای بچه های زیر ۱۲ سال با ارتودنسی حل میشه و بزرگتر ها جراحی نیاز دارن

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟
تا جایی که من میدونم فقط برای بچه های زیر ۱۲ سال با ارتودنسی حل میشه و بزرگتر ها جراحی نیاز دارن

ای بابا اینجوری که خیلی بده، یعنی همه اونایی که بالای 12سال ارتودنسی میکنن جراحی کردن؟ فکر نکنما

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا اینجوری که خیلی بده، یعنی همه اونایی که بالای 12سال ارتودنسی میکنن جراحی کردن؟ فکر نکنما

والا بعضی ها کنار میان باهاش و از جراحی میگذرن ولی اره متاسفانه دکتر من درباره ی خواهرم گفت ک نمیشه و جراحی میخواد و البته خواهرم نرفت دنبالش

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟
2728
والا بعضی ها کنار میان باهاش و از جراحی میگذرن ولی اره متاسفانه دکتر من درباره ی خواهرم گفت ک نمیشه ...

جراحیش واقعا سنگینه، منم اصلا نمیتونم خودمو قانع کنم که جراحی کنم

عزیزم بستگی داره مشکل شما مشکل دندونی باشه فقط یا مشکل از استخونای فکاتون باشه تو بچه ها چون هنوز تو سن رشدن با یه سری دستگاهای ارتودنسی میتونن استخونارو تغییر بدن مثلا بزرگ کنن کوچیک کنن ولی تو بزرگترا چون رشد نمیکنه دیگه استخون راهش فقط جراحیه 

جراحیش واقعا سنگینه، منم اصلا نمیتونم خودمو قانع کنم که جراحی کنم

من فکم جلو بود دکتر گفت میخوای عمل کنی یانه چون خود ارتو دیگه یه کاری میکنن طرف برای عمل اماده بشه منم گفتم اره عمل میکنم و انجامم دادم 

2738
من فکم جلو بود دکتر گفت میخوای عمل کنی یانه چون خود ارتو دیگه یه کاری میکنن طرف برای عمل اماده بشه م ...

خوبی الان...خیلی اذیت شدی؟

آخه خواهر منم باید عمل کنه فکشو

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
عزیزم بستگی داره مشکل شما مشکل دندونی باشه فقط یا مشکل از استخونای فکاتون باشه تو بچه ها چون هنوز تو ...

ممنون. من فکم کوچیکه، دندونای بالام دوتاش سوارن رو هم نمیدونم با ارتودنسی درست میشه یا نه فعلا عکسارو فقط به ی متخصص نشون دادم باید با چندتا متخصص دیگه هم مشورت کنم

من فکم جلو بود دکتر گفت میخوای عمل کنی یانه چون خود ارتو دیگه یه کاری میکنن طرف برای عمل اماده بشه م ...

من هر چی با خودم کلنجار میرم نمیتونم ریسک عملو بپذیرم

من دکتربهم گفتم باارتودنسی رفتم اتاق عمل وفکم روعمل کردم.چندماه سختیش روکشیدم اماحالاخوبه

کی عمل کردی؟ کدوم شهرعزیزم ؟ 

من واقعا وحشت دارم از عملش

خوبی الان...خیلی اذیت شدی؟ آخه خواهر منم باید عمل کنه فکشو

۱۸ سالم بود عمل کردم الان ۲۸.خیلی راضی بودم ببینید تاجایی من شنیدم الان پیشرفت کرده فکو نمیبندن نمیدونم راسته یانه ولی من که عمل کردم فکمو بستن باسیم که وسط دندونامم یه قالب مانند بود.دوماه بسته بود باسرنگ سوپ خوردم درد خیلی داشتم ببینید من شیاف نزاشتم ولی مسکنش دیکلوفناکه وچون مسکن هم نمیتونستم بخورم درد خیلی کشیدم ولی خیلی راضیم خیلی.دکترتون باید مطمئن باشید پیش متخصص فک و صورت برید نه زیبایی

۱۸ سالم بود عمل کردم الان ۲۸.خیلی راضی بودم ببینید تاجایی من شنیدم الان پیشرفت کرده فکو نمیبندن نمید ...

مرسی عزیزم

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
من هر چی با خودم کلنجار میرم نمیتونم ریسک عملو بپذیرم

از دکترتون باید مطمئن باشید من استخونام خیلی نازک بود حتی وقتی ارتودنسی داشتم ریشه هام زد بیرون که از ۱۰۰۰ نفر یکی اینجوری میشه برای همین به من گفتن خیلی عملت ریسکیه ولی من انجام دادم

2706