2737
2739

سلام دوستان.خوبین.پارسال یکی از نزدیکان ی حرفی ب پسرم زد.هم من دلم شکست .هم پسرم بغض کرد.بش گفت ببین همه خواهربرادر دارن باهاش بازی کنن اما تو نداری.پسرمم با بغض برگشت بهم نگاه کرد.دلم میخواس همون لحظه زمین دهن باز کنه.پسرم رو اینقد مث ادم بزرگا غصه دار نبینم.بعدش برگشتم خونه .دلم خیلی گرفته بود.هیچ کاری نمیتونستم انجام بدم.جزاینکه با خدا حرف بزنم.قران رو بغل کردم.گفتم خدایا اگه میخوای ب پسرم ابجی یا داداش بدی با قرانت منو ارومم کن.اما اگه نمیخوای بدی .کاری کن کلا از فکر خودم و پسرم در بره.بعد قران رو باز کردم.دقیقا ایه هایی دراومد ک مربوط ب نطفه و بچه دار شدن بود.اتفاقا تاپیکش هم زدم.خیلی بچه ها گفتن ک ب احتمالا باز مادر میشی.قربون خدا برم.ک نور امید رو تودلم روشن کرد.و پسرم رو از تنهایی و خودم رو از حرف و متلک این و اون خلاص کرد.الان تو همین لحظه دخترکم داره تو دلم بازی میکنه فداش بشم.همیشه لحظه اذان لحظه تکون خوردن دخترم دستم رو دلم هست و برا خانمای منتظر دعا میکنم.امیدوارم همه خانمها طعم این عشق رو بچشن .الهی آمین.پرنسس برفی منم زودی و بسلامتی بیاد بغلمون.الهی شکرت.تورو خدا اونایی ک منتظرن ناامید نباشن.برا هرکی خدا ی زمانی مقدور کرده.ان شاءالله ک خانمای منتظر سایت دلشون شاد بشه .الهی آمین

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای تا الان این مورد را نشنیده بودم. یعنی ملت اونقدر داغونن که برا تک فرزندی هم به شما متلک می نداختن. 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
2731

ان شاء لله که به خوبی به دنیا بیاد دخترک نازت.

ولی اینو بدون خدا مسئولیت بزرگی رو بهت محول کرده. چون قطعا شایستگیشو داری.

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2738

چه قشنگ نوشتی اونجاییش که بچت با بغض نگات کرده و مثل ادم بزرگا غم تو چشماش دیدی.

اما در کل بخاطر حرف مردم زندگی نکن.

و ممنون که انس با  قرآن رو یادم آوردی

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
وای تا الان این مورد را نشنیده بودم. یعنی ملت اونقدر داغونن که برا تک فرزندی هم به شما متلک می نداخت ...

بخدا خانواده شوهرم خیلی اذیتم کردن این همه سال.خیلی چرت و پرت میگفتن.من هیچ اما دم ب دقه ب روی پسرم میاوردن

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

خوش به حالتون اینقد خدا هواتونو داره پس منه بدبخت چی؟یعنی اینقد گناه کارم؟خب لابد گناهام از خدا بزرگتره دیگه که نتونسته ببخشه منو حاجتمو روا کنه ای بابا شمام با این تاپیک زدنت یه مدت بود داغم کمتر شده بود

خدایا هع😏