2733
2739
عنوان

ترشحات در بارداری

129 بازدید | 4 پست

با سلام هفته ۱۱بارداری هستم الان چند روزه ترشحات من یه مقدار منسجم و کشدار شده و رنگش تغییر کرده به رنگ زرد تقریبا روشن یکی دو روز هم احساس کردم متمایل به سبز که الان دیگه نیس و فقط رنگش متمایل به زرده خارش و سوزش هم ندارم دکترم قرص واژینال کلوتریمازول تجویز کرده اما خیلی ها میگن نباید استفاده کرد.میشه راهنمایی کنید و اینکه ترشحات با این مضمون جای نگرانی دارد یا خیر؟

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان

بزار ۳ ماهت تموم شد بعد استفاده کن متم دارم عفونت قارچیه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

دکتر من گفته بود وقتی ترشحات مایل به سبز شد بیا دارو بدم بخوری اما برای این جور ترشحات ،

اول لباس زیر هاتو تن تن عوض کن 

خشک باشه بدنت ،خودت رو روزانه یک یا دوبار نسبت به ترشحت با شامپو بچه بشور ،

ماست زیاد بخور از شیرینی جات دوری کن

قدر زر زرگر داند و قدر گوهر گوهری 👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر من گفته بود وقتی ترشحات مایل به سبز شد بیا دارو بدم بخوری اما برای این جور ترشحات ، اول لباس ز ...

این کا را رو کردم،ترشحاتم شیری رنگه و در روز ممکنه یکی دوبار این جوری شه

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان