2737
2739

خیلی دلم گرفته حال دلم خوب تیس چون شوهرم این ماه خیلی امیدوار بود ولی با   دردایی که کم کم داره شروع میشه باز میفهمم خبری نیس خیلی عذاب میکشم

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

من وقتی پریود بودم درد شبیه پریودی داشتم ولی نشدم این طبیعیه

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تا پریود نشدی امیدتو از دس نده

خواهری  دیگه لک دارم اوضاعم خوب نیس بهم ریخته م

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
خواهری  دیگه لک دارم اوضاعم خوب نیس بهم ریخته م

انشالله ماه بعد عزیزم چند وقته اقدامی

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
چند وقته اقدامي؟

من از اول بچه میخواستم ولی شوهرم هی عقب انداخت الان هفت ماه اقدامم

2738
انشالله ماه بعد عزیزم چند وقته اقدامی

من از این میسوزم که اصلا نمیدونم مشکلم چیه چون چهار سالم هس ازدواج کردیم 

من از این میسوزم که اصلا نمیدونم مشکلم چیه چون چهار سالم هس ازدواج کردیم 

مراجعه نکردی دکتر

نمیدونم دردمو به کی بگم حتی از ترس حرف وحدیث مردم نتونستم برم دکتر که بفهمم حداقل دردم چیه،اگه یه نفر بفهمه من اقدامم نیش وکنایه هاشون چند برابر میشه خدا چکار کنم

عزیزم درست اقدام میکنی ؟پاهاتو بالا میزاری ؟زود حمام نری  خودتو نشوری اصلا امادگی داری ؟چک کردی ...

حالم خیلی خراب  من چون شهرستانم اینجام کوچیک اگه یه بار به بهداست اینجا سر بزنم و بفهمن چن وقته اقدامم زندگیمو خراب میکنن

پریودیت منظمه

این ماه ۶ روز جلو افتادم،از دیروز حس خیسی دارمو خبری نی،توی تنهاییامم نمیتونم اعتراف کنم دلم بچه میخواد با حرفاشون دلمو میسوزونن وقتی تو روم میگن بچه ش نمیشه وقتی میگن عرضه نداره به بچه برسه،نازاست،خدایا منم هستمیه نظری کن

2706