2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من متاسفانه یه بازازمون ایین نامه روردشدم باوجودادعای بسیارزیادم😥😥😥😥😥😥😂😂😂فرداصبح ساعت7بایددوباره بدم.دعاکنیدقبول شم....

اصلاحوصلم نمیکشه بخونمش امایه غلطی کردم باس تاتهش برم...ازاون موقع که شنیدم گواهینامه هاروچهارماه بعدمیدن زده شدم ازگواهینامه اصلااشتیاق خوندن ندارم

پیروامضاءیکی ازخانماکه باهمسرش رمزگذاشته بودن برای جمله"دوستت دارم"که اگه رفتن جایی هوس کردن بهم بگن دوستت دارم امامکانش مناسب نبودازجمله ی "هواگرمه"استفاده کنن....منوشوهرمم قرارشداینوبهم بگیم که متاسفانه دیشب وقتی باخانواده شوهرم رفته بودیم یه دوری بزنیم همسرم تواون سرماهوس کردبه من بگه دوستت دارم گفت واقعاهواگرمه!تاخواستم منم بگم هواگرمه عزیزم مادرشوهرم گفت خرخودتی😕بااین گوشاودماغ یخ زده به زنش نمیگه هواگرمه😒دلت براش تنگ شده بروبغلش کن😅😕😒رسماکاکائویی شدیم...احتمال میدم مادرشوهرم عضونی نی سایته...سلام مادرشوهر😒😒😒😒😒😕
2706