2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دنیا جون اگر شکم چربی اضافه داشته باشد ولی پوست اضافه چندانی نداشته باشد لیپوساکشن یا لیپولیزر میتواند تاثیر خوبی بگذارد
اما اگر پوست اضافه زیادی داشته باشد فقط با ابدومینوپلاستی امکان بهتر شدن وجوددارد
میتونی اینجا هم سوالتان را بپرسید
www.drghanbarzadeh.com
من پروتز لب + پروتز سینه
گول دنیا را مخور......!! ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند بره های این حوالی گرگ ها را میدرند سایه از سایه هراسان در میان کوچه ها زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند...
منم سه سال پیش سینه عمل کردم البته به نظذم هنوز بزرگه ولی در کل از ریسکی که کردم راضیه ام چون خیلی بد فرم بود ولی الان از دیدنشون لذت میبرم. الانم تو فکر چربی شکم هستم که اگه بشه به باسن تزریق کرد عالی میشه فقط باید یواشکی این کار و بکنم چون هیچ کس نه حمایت میکنه نه هولم میده تو اتاق عمل. یعنی یه همچین ادم هایی اطراف من هستند ها!!!! اونوقت من همش تو فکر خوشتیپ شدن
ختم 24000 صلوات تقدیم به آقا امام حسین (ع) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=885619&PageNumber=8 ختم دسته جمعی قرآن کریم تقدیم به آقا امام حسن مجتبی (ع) در روز ولادت ایشان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=892946&PageNumber=1 شما هم سهمی داشته باشید
انجام کار تـــــــــــایپ و پـــــاورپــــــــــوینت با قیمت اختـــــــــیــاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=973237&postID=38035772
سلام دوستان خوب هستین ؟ من یه دست تپلم البته شکم پهلوم کمه اما بازو و پام خیلی بد فرمه میخوام لیپولیز یا لیپوماتیک بکننم امروز رفتم مطب دکتر خوش برش برای مشاوره به ظاهر خوب بود همه چیز میخواستم بپرسم کسایی که تجربه عمل با ایشون رو داشتن راضی بودن ؟ اگه لطف کنین به من کمک کنین ممنون میشم خیلی دو دل و مردد هستم و میخوام که حتما پیش یه دکتر خوب برم . من همه راهی رو امتحان کردم متاسفانه بدنم خیلی مقاومت میکنه و اصلا لاغر نمیشم ... تا الان نزدیک 15 کیلو کم کرد ولی این 10 کیلوی باقی مونده اصلا نمیره و اگه از این عمل تیجه نگیرم 100% دچار افسردگی میشم . تو رو خدا اگه کسی هست ک هاز عملش راضی بوده باشه و هیکلش خوب شده باشه بهم بگه . فقطم نتیجه برا مهمه اینکه تو طول عمل و بعدش چیا میشه چه قدر باید تو رژیم و ورزش باشم مهم نیست فقط مهم اینه که بدونم در نهایت لاغر میشم .
MELIAMIR جون عزیزم منم همینطورم اطرافیانم به این چیزا توجه ندارن من خودم باید یواشکی ازین کارا کنم بخدا اینجورم نیستم الکی به خودم گیر بدما واقعا نیاز دارم اخه من صورتم کوچولو که هست بعد بینیم قوز داشت تو چشم بود خیلی مجبور بودم عمل کنم الانم سینه هام شل شده بخاطر بالا پایین رفتن وزن خیلی نیاز به پروتز دارم
دلم فقط آرامش میخواد... 
2706