2733
2739

سلام...

از سرماخوردگی و درد دارم میمیرم...تو ی شهر غریبم کسیم نیست برام سوپ درست کنه نمیتونم از جام پاشم میتونم سوپ آماده از فروشگاه بگیرم و بخورم؟ضرر نداره؟!

تمومِ زندگیم دخترم👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه ضرر نداره. اما از رستوران سفارش بده بلاخره هم تازه است هم گرمه. کجا هستی؟ اگه اهوازی و نزدیک من تا بیام برات بپزم. بلاخره زن باردار واچبه که بهش کمک کنیم

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

سوپ آماده مضر نیست، ولی خاصیتی نداره. به قول دوستمون از رستوران بگیرین بهتره. یا  اینکه خودتون سریع درست کنید. آماده سازی سوپ سرماخوردگی 15 دقیقه بیشتر وقت نمی خواد. بعد هم که دیگه می گذارین روی حرارت...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

من با اينكه استراحت بودم برا خودم سوپ ميپختم منم شهر غريبم و كسي نبود

همه اش رو با هم ميريختم تو قابلمه و ميذاشتم بپزه خيلي هم خوب ميشد

سخت نگير همه رو باهم بريز بپزه

خدايا خودت حافظ پسرم باش
2738
نه ضرر نداره. اما از رستوران سفارش بده بلاخره هم تازه است هم گرمه. کجا هستی؟ اگه اهوازی و نزدیک من ت ...

نه عزیزم کرجم مرسی از لطفت...دوستم زنگ زد گفت برو دکتر اینجوری نشین به نظرت برم دکتر چیزی میده؟!

تمومِ زندگیم دخترم👪
نه عزیزم کرجم مرسی از لطفت...دوستم زنگ زد گفت برو دکتر اینجوری نشین به نظرت برم دکتر چیزی میده؟!

من یبار تو بارداری سرما خورده بود رفتم پیش دکتر خودم. بهم دارو داد. و گفت بخور مشکلی واسه بپه بوجود نمیاد. چون بارداری نباید زیاد سرفه کنی. یا عطسه کنی. به جنین فشار میاد

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)