2737
2734

طرف میگه شوهرم کتکم زد میگین وای خدارو شکر که شوهرم از گل تازکتر نمیگه 

میگه مادرم بده در حقم مادری نکرده هی میاین  میگین که من جونم به مادرم وصله باردارم فلانه بچه تو شکمم فلانه 

یکی‌میاد میگه از پدرم متنفرم میاین میگین خفه شو این حرفو نزن من که اینقدر پدرم عاشقمه دلم نمیاد بهش از گل نازک تر بگم 

واقعا چتونه؟؟؟؟؟نمیفهمید یا از روی عمد اینجوری طرفو میسوزونید؟؟؟؟

نمیبینید اینهمه مادر که دنبال خراب بازی خودشونن و با زندگی بچه اشون بازی میکنن؟؟؟

پدری که به بچه اش تجاوز میکنه؟

شوهر وحشی دست بزن داره دربه داغون وجود نداره؟؟؟؟

لطفا دل مردمو نشکنید 

در ضمن من هم پدر مادرم خوبن هم شوهرم 

فقط دلم به حال استارترایی که تا میان درد دل کنن میاین اینجوری فخر فروشی میکنین خون شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا ما ایرانیا آدمای پُزی هستیم دلمون میخواد به رخ بکشیم شاید دلیلش اینه و البته که باعث دل شکستن میشه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

برای اینکه در فرهنگ ما "همدلی" وجود نداره

ما واژه همدردی داریم...یعنی من سر درد دارم..تو سر خودت رو بکوب به دیوار با من هم درد شو

این نوع تربیتی در فرهنگ ما هست

واژه empathy  به معنای همدلی هست یعنی درد من رو ببین

از نگاه من به دنیا نگاه کن تا بفهمی چی میکشم

این رو ما ایرانی ها نداریم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

والا یه تاپیکی که جدیدا زده شده استارتر از بدیهای مادرش میگه که واقعا هم سخته تحملش طرف میگه پس چرا من جونم به جون مادرم بنده.

باردارم با یاد مادرم غذا بهم میچسبه 

ادم میمونه از این همه عقده ای بازیاشون

2740
کلا ما ایرانیا آدمای پُزی هستیم دلمون میخواد به رخ بکشیم شاید دلیلش اینه و البته که باعث دل شکستن می ...

بنظرم اونایی که اینجوری حرف میزنن اتفاقا از داشته هاشون نمیگن از ارزوهاشون حرف میزنن‌اکثرا 

بنظرم اونایی که اینجوری حرف میزنن اتفاقا از داشته هاشون نمیگن از ارزوهاشون حرف میزنن‌اکثرا 

شاید چون اینجا مجازیه و نمیشه فهمید کی راست میگه کی دروغ

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

علت اینهمه اختلاف زناشویی،اختلافات فامیلی عروس و مادرشوهر

و خیلی مسائل ارتباطی هم همین هست

اینکه نمی تونیم دنیا رو از دریچه نگاه دیگران ببینیم و بفهمیم چرا این رفتار رو دارند

از بچگی باید همدلی رو به بچه هامون یاد بدیم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

پس حَرَجی به این ادما نیست با این اوصاف

علت اینهمه اختلاف زناشویی،اختلافات فامیلی عروس و مادرشوهر و خیلی مسائل ارتباطی هم همین هست اینک ...

واقعا ما نتیجه تربیت غلطیم هممون.

کاش این زنجیره رو خودمون قطعش کنیم کاش هممون بتونیم بچه های عاقل و خوبی تربیت کنیم