2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیروز همکارم گفت سینه مرغ با یه پیاز میکس کرده با زردچوبه و ادویه و نمک و زعفران و کمی هم ارد...بعد مثل کتلت سرخش کرده..گفت عالی شده بوده....

مرغ هم اب پز نکرده بوده...

پیاز رنده کن با سیر و زعفرون و ابلیمو .مرغتو بزار توش دو سه ساعت بمونه .بعد دربیار و سرخش کن ..بعد پیازسرخ کن با رب و زردچوبه و فلفل سیاه .مرغاتو بچین تو قابلمه یه لیوان اب هم بریز بزار کم کم بپزه

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2738
  • مرغ : 4 تكه
  • سس مايونز : يك قاشق غذاخوري
  • آب : 2 ليوان
  • نمك ، فلفل و زردچوبه : به ميزان لازم
  • روغن : به ميزان لازم
  • زعفران : نصف استكان
  • پياز : 2 عدد بزرگ
  • زغال: 2 عدد

ابتدا مرغها رو با نمک، فلفل و زردچوبه مزه دار کنید و

یک ساعت بگذارید استراحت کنهدر یک ظرف روغن بریزید و بگذارید داغ بشه

حالا مرغها رو با شعله کم سرخ کنید.

شعله کم به این علته که مرغ علاوه بر سرخ شدن مغز پخت هم بشه.

سس مایونز و  آب رو با هم مخلوط کنید و زعفران دم کشیده رو بهش اضافه کنید.

سس آماده شده رو کنار بگذارید.

پیازها رو بصورت کبریتی خلال کنید .

بعد از این که مرغها سرخ شد و تموم شد پیاز ها رو در همون روغن سرخ کنید و روغن رو دور بریزید.

مرغها رو کف ماهی تابه بچینید و پیازها و سس رو روش بریزید.

گاز رو روشن کنید و صبر کنید تا سس غلیظ بشه و حدود دو سه قاشق ازش باقی بمونه.

روی یک نعلبکی یا پیاله فویل بکشید و بگذارید وسط ماهی تابه

دو عدد ذغال بزرگ رو بزارید روی گاز خوب سرخ بشه و بگذارید روی فویل نعلبکی

دو سه قطره از روغن مرغ رو بریزید روی ذغال ها و به محض دود کردن سریع درب ماهی تابه رو بگذارید و اجازه بدید مرغها حسابی ذغالی و دودی بشن.

دائما" یکسان نماند حال دوران غم مخور  

مناول مرغ با اب هفت هشت دقیقه میجوشونم،ابش خالی میکنم مرغا رو تمیز میشورم،بعد پیاز وریز خورد میکنم کمی سرخش میکنم رب گوجه بهش میزنم تفت میدم،مرغ میربزم پاش،بهش نمک فلفل،پودر سیر یا سیر تازه میریزم،آخر کار مرغ     سرخ میکنم بهش رب انار هم میزنم،بعضی وقتا هم بادمجون سرخ میکنم میزارم کنار اب مرغ بپزه،آلو هم میزنم