2733
2734
عنوان

از جاری میترسم

207 بازدید | 15 پست

من یه برادر شوهر دارم که هنوز مجرده والا بااین چیزایی که دوستان تعریف میکنن بخدا هر وقت فکر میکنم قراره جاری دار بشم‌ مو به تنم سیخ میشه.یعنی اینقد جاری بده؟؟؟؟😨😨😨😨

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون از شما باید بترسه چون شما بزرگتری 😉😆

من‌۲۰ سالمه.بردارشوهرم از شوهرم بزرگتره.همش دعا میکنم اگه قراره جاری دار شم سنش ازم بیشتر باشه

من داداشش بزرگتره گرفتم ولی از دوتا جاریام کوچکترم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
😂😂😂 منم مث توام دقیقا  نامزدم خواهر نداره فقط ی داداش مجرد داره میترسم ی روزی زن بگیره

چه درد مشترکی.بخدا بعضی وقتا از فکرش گریم میاد

2740

همشون که بد نیستن

من خودم دوتا جاری دارم ازم بزرگترن اولی انقدر خوب و گل که نگو واقعا عالیه

دومی انقدر بد که باز نگووووو کلا از همه فامیل بریده و کلی حرفای زشت زده حتی عروسی و عقدمم نیومده با اینکه هیچ برخوردی باهاش نداشتم😂😂😂

از امروز منم رژیمم 😊😊😊وزن شروع 66 و 700 گرم

منم ندارم فعلا

ولی حتما با وجود مادرشوهری که دارم درگیری و تنش به وجود میاد

از حالا بیخیالی رو دارم تمرین می کنم. همینجوری ک با مادرشوهرم مدارا میکنم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

اوایل ک نامزد کرده بودم منم خیلی میگرخیدم حتی ی بارم تاپیک زدم راجبش😁بیشتر ک گذشت دیدم اونطور ک من فکر میکردم نبودن و خیلی خوبن

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
اوایل ک نامزد کرده بودم منم خیلی میگرخیدم حتی ی بارم تاپیک زدم راجبش😁بیشتر ک گذشت دیدم اونطور ک من ...

اخه تو نی نی سایت اکثرا مینالن