2733
2734

امروز زنگ زدم پژوهشگاه رویان وقت گرفتم بهمـ ۱اسفند وقت داد ..

خیلی دو دل بودم نمیدونستم ابن سینا بهتره یا رویان یا تابان خلاصه با کلی تحقیقو پرسش اینجارو انتخاب کردم . خدا کنه زیاد هزینه نبره مشگل خاصی نداشته باشیم بچه ها دعا کنید تو این گرونی و خرجای خونه و خوراکو پوشاکو قبضای مختلفو هزارتا چیز دیگه خیلی سخته این خرجم بهش لضافه بشه اونم ایا جواب بگیریم یا نه...

میخوام کلی چکاپ کامل بشیم هردومون امیدم ب خداس میدونم کمکم میکنه شماهم دعا کنید هر سوالی داشتید در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم یکم صبرمیکردی بهتر نبود بعضیا یه چنسالی طول میکشه تاباردار بشن سنتم ک کمه

۴سال صبر کافیه دیگه وقتی هردومون میخوایم ۴ساله چرا صبر کنیم بیشتر از این زوده زود میخوایم

2738

عزیزم اگه میخوای باردار بشی فقط خودتو ببند ب گرمی جات. اصلا ماست و سردی نخور. روغن حیوانی مرتب بخور، ارده و شیره انگور و خرما. یعنی اگه چندماه مرتب روغن حیوانی مصرف کنی باردار میشی. ب اضافه چهارمغز. گوشت گاو اصلا نخور. مغزی جات بخور. تخم مرغ محلی. دکتر هم نرو الکی. بومادران هم بخور اگه عفونت داخلی داری خوب میشه. وزنتم بیار پایین. تا دلت بخواد اطرافم خانوما و آقایونی ک نابارور بودن و سال ها دکتر رفتن رو دیدم. فقط با همین روش ها باردار میشی الکی دارو نخور. این دارو ها عوارض داره. دور از جون دوستم چندسال رفت دکتر تا بچه دار شد تحت تاثیر داروهاش الان سرطان رحم گرفته. بچش چهارسالشه. الان داره شیمی‌درمانی میشه. تو شیر و ماست و خیار و... سردی نخور هم باردار میشی هم بچت پسرمیشه. اگه بدن و صورتت هم جوش زد اشکال نداره ارزش داره

برام دعا کنید ک خیلی محتاجم🙏