2733
2739

برا خودم نیس برا عزیزترینمه

میگه جاریش پیام داده بگوشی شوهرش نوشته بزنت گفتی خیانت کردی در حقش

میگه دور شوهرش چیزی ندیده

جاریه عقده ای هست

ولی دوستم مونده رو دلش

شوهرشم گفته میخوای قران بیار قسم بخورم

میگفت هیچوقت قسم بچمو نخورده بوده گفته کفنش کنم اگ من همچین کاری کردم

میگه مطمعنم پاکه ولی این حرف جاریه غمی شده رو دلش

چی بگمش

خواهشا اگ شما بودید چکار میکردین؟

فقط یکبار زندگی میکنی شاد باش بخند برقص ک میگذرد.خدایا مرسی

من خیلی عاشق شوهرمم با اینکه همه چیزش اوکی نیست ولی بدون اون نمیتونم اگه بفهمم خیانت کرده خودمو میزنم به اون راه به روش نمیارم تا خود هرزش از زندگیم بره

دخترم تمام زندگی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه چیز کاملا مشخصه 

جاریش داشته زندگیشونو بهم می‌ریخته و باعث بشه ناراحتی بوجود بیاد و الان هم به هدفش رسید 

من بودم جلو چشم جاری بیشتر با شوهرم خوش میگذروندم تا چشمش در بیاد از حسادت 

میگن چشام سگ داره   
2731

در حق کسی خیانت کردن معنی و مفهومش با خیانت جنسی و عاطفی بعضی وقتها فرق داره

اینکه مثلا پولی که قرار بوده برای خونه خرج کنه و خرج ضروری هم بوده ،،قرض داده به دوستش هم یه جور خیانته

هم پدر شدم و هم مجرد............................جدا شدم و با دخترم زندگی میکنم

عزیزم من به شخصه اجازه دخالت به کسی رو تو زندگیم نمیدم حتی خواهرم............یعنی اگه یکی بیاد بمن بگه که شوهرتو با فلانی دیدم خدایی نکرده هیچوقت جلو بقیه عکس العمل نشون نمیدم و از همسرم دفاع میکنم.......

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2738

اگ حرف حرف جاری باشه نمیشه مطمئن بود 😁

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

هیچی طلا ک پاکه چ منتش ب خاکه 

درضمن همچین اتفاقی یجور دیگش برام افتاد ولی عینه خیالمم نبود ب شوهرم جوری اعتماد دارم ک این حرفا اصلا مهم نی

تازه اونم حررررف 

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست

جاریه کلی مدیون شوهر این دوستمه

۱۰ساله ازدواج کرده

هیچی ندیده تا حالا ن بدون هم جایی رفتن ن کاری کردن

در مورد رابطه میگه همه چی همیشه رو براه بوده

من خودم دیدم ک پسره برا دوستم چکارا ک نمیکنه

برل رفاهش

برا تیپو کلاسش

شما بودین چکار میکردین

حتی دوستم  چندشش میشه با جاریه حرف بزنه یا بگه پیامو خونده و فهمیده

فقط یکبار زندگی میکنی شاد باش بخند برقص ک میگذرد.خدایا مرسی

من بودم بهش پیام میدادم ک عزیزم بهتره سرت تو کار زندگی خودت باشه بین من وشوهرم هرچی هست به خودمون مربوطه....مرسی ک خواستی کمکش کنی 

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن

اگه من بودم جاری و با شوهره رودر رو میکردم بینم کدومشون دروغ میگه

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2706