2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو سایت زلزله چیزی ثبت نشده عزیزم محله  ما همه تو کوچن

معمولا بعد یه تایمی ثبت میشه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
سایت ۵دقیقه بیشتربایدبشه بزنه میشه لطفا بگی چخبربود چیشده

ن طولانی نبود ولی زمین لرزید لوستر تکون می‌خورد ماهم بیدار بودیم 

چند خان. اده اومدن کوچه ساعت 1 و نیم الان لباس حجاب پوشیدیم نشستیم

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
ها ... 😂 پاسپورت و ویزا لازمه الان 😆

اره اما ما بدون اونا هم میایم شهرای ایران😁😁 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2740

یادمه زلزله تهران که پارسال اومد اولین نفری که اعلام کرد من بودم همون لحظه که گفتم یه عده گفتن نه توهمه ۳دقیقه بعد ده تا تاپیک زدن با عنوان زلزله تهران

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
یادمه زلزله تهران که پارسال اومد اولین نفری که اعلام کرد من بودم همون لحظه که گفتم یه عده گفتن نه تو ...

منم الان مطمئنم با چشمم دیدم لوستر لرزید

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
2706