2737
2739
عنوان

کیا فیلم زیر سقفه دودیرو دیدن!؟

224 بازدید | 18 پست

اونایی که دیدن چقد زندگیتون شبیهه این فیلم بوده.و چقد تونستین تو زندگیتون تغییرات ایجاد کنین؟

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیدم 

شبیهش نبوده زندگیم 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2731

خیلی دلم برای مریلا زارعی میسوخت

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
ندیدم کنجکاو شدم ببینم میشه خلاصشو بگید

درباره زنه خوشخیالو مظلومیه که اصلا به خودش نمیرسه.فقط به شوهرو بچش میرسه..شوهرشم با یه زنه جوونه.و داره بهش خیانت میکنه

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

دیدم هیچی شبیهه نبود

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
مخصوصا آهنگ آخرش عشق یعنی صد سال دیگم بهش حسی که داری توی دلت جووونه.......

اون که عالیه

2706