2737
2734

سلام،پیشاپیش معذرت میخوام اینجا مطرح میکنم

از عصری سوزش شدید دارم

الان چندساعتیه که تندتند میرم دستشویی و موقع دستشویی سوزش دارم و خون مییبینم

اینا علائم چیه؟چم شد آخه یهو

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عفونت ادراری

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2731

برو دکتر گلم

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
عفونت ادراری داری اصلا ناراحت نباش منم همینطور بودم برو دکتر دارو میده خوب میشی

خیلیی ببخشین تومدفوع خون نمیبینما...

موقع دستشویی میبینم و خیلی سوزش دارم

آخه چرا یهویی اینطوری شد؟دکتر زنان برم؟

2738
خیلیی ببخشین تومدفوع خون نمیبینما... موقع دستشویی میبینم و خیلی سوزش دارم آخه چرا یهویی اینطوری شد ...

منم همینجوری شده پماد ان ان داد و یه پماد دیگه یادم نیست قرص سفکسیمم داد رابطه خشن داشتی شاید 

چی‌بگم والا😑

عفونته برودکترقرص میده بخورمن اون هفته اینجوری شدم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
خیلیی ببخشین تومدفوع خون نمیبینما... موقع دستشویی میبینم و خیلی سوزش دارم آخه چرا یهویی اینطوری شد ...

عزیزم منم دیروز اینجوری شدم. دکتر بهم فلوکنازول داد و آزیترون

عفونت مجاری ادراریه. سوزش خیلی بدی داره

تا میتونی آب بخور. اگر هندونه بخوری خیلی بهتره

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
عزیزم منم دیروز اینجوری شدم. دکتر بهم فلوکنازول داد و آزیترون عفونت مجاری ادراریه. سوزش خیلی بدی دا ...

الان شما بهتری؟دلیل خاصی داره؟

ببخشید شماهم خون میدیدید؟من لخته کوچیک خون هم میبینم

2706