2737
2739

بله ولی شرایط داره اگه خاستی بگو کلا قیچی کنه چون بستن ممکنه برگرده

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نبنددد چرا میبندی شکمت گنده میشه 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

اگ بچه سوم باشی میشه یااینکه دیگه نتونی باردارشی براسلامتیت خطرداشته باشه.منم دوتادارم خیلی میترسم.

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2738
نبنددد چرا میبندی شکمت گنده میشه 

کی گفته؟خواهرشوهرم  بست بزرگ نشده ده ساله

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

ببین بیمارستان خصوصی زیرمیزی بدی دکتر غیرقاتونی برات انجام میدن وگرنه ظاهرا شرایطشو ندارید دوتا بچه دارید و چهل سالتونم نشده

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
من بستم عااالیه اصلا تا به حال از هیچ انتخابی به اندازه این تصمیمم راضی نبودم فکر نکنم برای شما ب ...

عوارض بعد از عملتون چطور بود؟

مامان من ده سال پيش بست دور از جونش مرد و زنده شد

عوارض بعد از عملتون چطور بود؟ مامان من ده سال پيش بست دور از جونش مرد و زنده شد

همزمان با سومین سزارینم دکتر برام بستش

با درد زایمانهای قبلیم تفاوتی نداشت

میگم همه چیزش عالی بود

شاید جدیدا روشهای جدیدتری رو به کار میبرن..

2706