2737
2739
عنوان

معرفی کتاب

112 بازدید | 15 پست

میشه یکی دوتا کتاب بهم تو سبک  چهار اثر فلورنس اسکاول شین‍ ‍ معرفی کنید البته بجز کتابای راندا برن

ممنون🙏

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

روانشناسی میخوای در واقعه؟ چه سبکی هست رو‌نمیدونی چون من خودم هنوز ۴ اثر‌ رو‌نخوندم

اره روانشناسی میخوام میخوام حالمو خوب دیدمو مثبت کنه

چهار اثر خیلی عالی بود 

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2728
2740
بنظرم هیچ کتابی به پاش نمیرسه!

اره واقعا لذت بردم نمیدونم چرا از کتابای راندا برن خوشم نمیاد نصفه ولش میکنم

کناب برای تربیت فرزند از نوزادی هم اگر سراغ دارید بگید ممنون میشم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
نیمه تاریک وجود، اثر لوییز هی

ممنون عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706