2733
2734
عنوان

میاد نظر بدید یا دوباره بزنم تو گوش خواهرشوهرم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 30 پست
نه.خیلی لاغره

شاید قدش بلنده پس

اگر ژنش رو نداشته باشه چاق نمیشه دنبالش نباش

فقط مواد مقوی بهش بده

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
بزن تو گوش خواهرشوهرت خخخ .به نظرم چون بچه توی رشد از دکتر بپرس که یموقع یه اشتباهی نکنی&n ...

شب میخام برم خونشون.تا درو باز کرد میخابونم زیر گوشش بقیش با شما  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجوریه؟؟ تلفظش چیه؟؟؟لاتین مینویسی تلفظشو بدونم.اون برای وزن گیری خوبه؟ من براش سرلاک گندم گرفتم ول ...

saviq

من توی ابگوشت.خوراک لوبیا.سوپ.اش.و اینجور غذاها 1قاشق میریزم.پسر من اینجوری میخوره

تو نت بزن چطوری مصرفشو ببین.

من از عطاری گرفتم

من همین یه دونه ام!

اشتها داره اصلا?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
طرف ما چاق نیستن.طرف باباش همه چاقن.مواد مقوی مثلا چی گلم؟

مثلا مغزیجات

حتی سبزیجات

آب قلم و ماهیچه

اینا مقوی اند

سیب زمینی دوس داره؟ چاق میکنه 

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
saviq من توی ابگوشت.خوراک لوبیا.سوپ.اش.و اینجور غذاها 1قاشق میریزم.پسر من اینجوری میخوره تو نت بزن ...

الان که خیلی گرون شده

یه بسته متوسطش میگفت۱۰۰ تومن

مثلا مغزیجات حتی سبزیجات آب قلم و ماهیچه اینا مقوی اند سیب زمینی دوس داره؟ چاق میکنه 

سیب زمینی فقط سرخ کرده میخوره.چشم .بهش میدم.مرسی گلم از راهنماییت

نه متاسفانه .مشکل معده داره.الان امپرازول میخوره یکم بهتر شده اشتهاش.منم میخام حالا که یکم اشتهاش با ...

خب اول اینکه بهش وقت بده،،،دوم نمیشه بهش شربت زینک بدی?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706