2737
2739
عنوان

عمل بینی

697 بازدید | 39 پست

سلام دوستان من قراره تا عید بینی مو تا قبل عید عمل کنم دکتر مد نظر خودم حمیدرضا مفرد و فرشته عبدالمطبلی کسی پیش اینا عمل کرده؟؟یا اگه دکتر خوب تو کرج میشناسید راضی بودید معرفی کنید سوال در باره عمل اینکه سخته؟درد داره؟چون یکم ترسوام😀

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مفرد فاميل ما خوب نشده كج هم شده من دوست ندارم  عبدلمطلبي رو نميدونم  ارش حقيقي هم افتضا ...

حقیقی اره خودم نمونه کاراشو دیدم زیاد نپسندیدم هر دکتری انتخاب میکنم ازش بد میگن ادم دو دل میشه

اصلا سخت نيست  سه روز كه تامپون داري تنفس يكم سخته شبا  ولي به خوشگليش مي ارزه

میشه از دکتر بخوای واست گچ بگیره ؟ اخه من از شهرستان میخوام بیام گچ باشه راحت تره واسم

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
اصلا سخت نيست  سه روز كه تامپون داري تنفس يكم سخته شبا  ولي به خوشگليش مي ارزه

اره شنیدم چند روز سخت چون چند روز باید با دهن نفس بکشی اون مشکلی نداره چون من الانم بخاطر انحرافم از دهن نفس میکشم ترسم از بخیه کشیدن و تامپون در اوردن

2738
میشه از دکتر بخوای واست گچ بگیره ؟ اخه من از شهرستان میخوام بیام گچ باشه راحت تره واسم

بعضی دکترا من شنیدم بدون تامپون عمل میکنن

خوشبحالت ک میخوای عمل کنی هر کی تایمک میزنه نوبت عمل بینی دارم همش بهش میگم خوشبحالت کاش من جای تو ...

چرا؟؟من انقد ترسوام که حد نداره تازه تونستم یکم به ترسم غلبه کنم اگه ترسم نبود چند سال پیش عمل کرده بودم ایشالا شمام به زودی عمل میکنی عزیزم

2706