2737
2739
عنوان

من قرص خوردم و امپول hcg زدم اون ماه امروز بی بی چک گذاشتم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 55 پست
من زدم ماه بعدش حامله شدم معمولا ماه دوم میگیره برا خودمو اطرافیانم که اینجوری بوده

ایشاالله که اینجوری باشه 🙏🙏😍

سرگشته ی محضیم و در این وادیِ حیرت , عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
من زدم ماه بعدش حامله شدم معمولا ماه دوم میگیره برا خودمو اطرافیانم که اینجوری بوده

برای منم ماه دوم گرفت👌👌👌👌

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با امپول حتی اگ پریود نامنظم هم داشته باشی منظم میشی منم همینطور بودم ماه قبلی چندوم شدی این ماهم به خاطر قرصا و امپول سرهمون تاریخی

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
من الان 17روز از زدن امپول میگذره ولی بی بی چک منفی بود 

ان شاله که مثبت شه ولی فک کنم نیستی باردار عزیزم...
 بازم اگه خدا بخواد میشه

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2731
پری من همشه نامنظم بوده. اولا سوم دبیرستان بودم پری شدم بعد تقریبا فصلی یکبار میومد. پروژسترون میخ ...

حالا من برعکس اول راهنمایی پریود شدم همش مرتب بوده عقد هم که بودم دوسال مرتب بود .ولی از زمانی که اومدم خونه خودم بهم ریخته 

بچه ها گیاه پنج انگشت معجزه میکنه تو رو خدا از داروهای گیاهی استفاده کنید اینا همش هورمونه و برا بدن ضرر داره یه خانمی رو میشناسم که برای بارداری آمپولاشو توی بازو و باسنش میزد بطور عجیب و زشتی الان دور بازوش تقریبا ۸۰ تا ۹۰ سانته دور باسنشم اصلا نمیشه محاسبه کرد اونوقت شکم نداره سینه هاشم کلا سوتین نمیبنده خلاصه بنده خدا قناص شد رفت البته آخرشم به دختر بدنیا آورد 

خدایا هع😏
2740
منم دوبار زدم فولیکولم خوب بود نگرفت دیگه دکتر نرفتم...سپردم به خدا اون بهم نی نی بده...   ...

آره منم دیگه نمیرم دکتر تمام آزماشاروهم دادم فولی 17.23داشتم نگرفت منم سپردم بخدا.البته 3ماه اقدامم واسه بچه دومم

عزیزم تا روز موعدت صبر کن توکلت به خدا.تا سه ماه این قرص و آمپول فرصت داری.

شمای که نینی داری برای منم دعا کن 🙏🙏

ینی فقط دوبار نزدیکی داشتی ؟؟ 

من ماه اول زدم ،یه فولی ۱۷ داشتم ،روز ۱۶ از گذشتن آمپول بیبی چک منفی شد،ماه دوم زدم بازم یه فولی ۱۷ داشتم و روز ۱۸ از آمپول که یه روزم مونده بود موعدم بیبی مثبت شد 

من این ماه تازه زدم. بچه ندارم. موعدم 28 ماهه منتظرم. البته منم پری نامنظمه بین 28 تا 38 روز همیشه ت ...

عزیزم میشه بگید اندازه ی تخمک هاتون چقد بود

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
من امپول Hmg زدم رفتم دکتر گف دوتا تخمک ۲۰/۵ داری امپول hgc نوشت زدم ۲۵ ماه گفته بی بی بزن ببینم خدا ...

نمیدونین اندازه ی فولی هاتون تو روز ۷ چند بود؟

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
آره منم دیگه نمیرم دکتر تمام آزماشاروهم دادم فولی 17.23داشتم نگرفت منم سپردم بخدا.البته 3ماه اقدامم ...

ان شاله میشه خداتو شکر یه بچه داری ...
 من بچه اولم میخوام بیارم...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2706