2733
2734

سال بالاییم بود الان تو دانشگاه همو نمیبینیم خیلی پسر خوب و سالم و پاک و خوش اخلاقی هستش قبلا چندین بار خواسته بود بحث رو باز کنه من تو باغ نبودم اونم فکر کرده شاید من خوشم نمیاد دیگه کلا پا جلو نذاشت 🥲😂  الان پشیمونم پسر خوش اخلاق و آینده داریه 

فقط من تا حالا با کسی نبودم نمیدونم چیکار باید بکنم اینم بگم نفر اول ورودیشون بود خیلی درسخونه ارتباط ما هم بیشتر درسی بود وگرنه من به پسرای کلاس خودمون هم محل نمیدادم الان چیکار کنم 😭😭😭 استوری هم نمیذاره اصلا کلا فعال نیست به احتمال زیاد داره برا ارشد میخونه فکر کنم هفته بعد امتحانه شانس تک رقمی داره به احتمال زیاد میره تهران ..دیگه نمیبینمش 🥲

دانشجو پرستاری…

چرا تو این سایت همه کراشاشون روشون کراشن؟😐

فقد منم اینقدرر بد شانس😐

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیام بده خب

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

با یه واسطه صحبت کن بهم معرفیتون کنه. غالبا دانشگاه نهاد و اینا میکنن از این کارا

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
چرا تو این سایت همه کراشاشون روشون کراشن؟😐 فقد منم اینقدرر بد شانس😐

خب چه فایده داره وقتی گند زدم ؟ الان فکر میکنه من  واسه تکلیف و جزوه سواستفاده کردم ازش😑

دانشجو پرستاری…
2706