2737
2734
عنوان

خانوما بیاین حالم بده

119 بازدید | 11 پست

سلام روز دوم پری هستم دردام خیلی زیاده احساس میکنم کلیه هام داره میترکه چیکار کنم یه ژلوفن خوردم  نفسم بالا نمیاد بچم کوچیکه هنوز نهارم درست نکردم گریههههههههه

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چایی زنجبیل بخور و شکمت رو ببند که گرم بمونه 

نهار هم به همسرت بگو از بیرون بخره یا نهایتا املتی چیزی بخورین امروز رو 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
وااي همدرديم

قبل عروسی دردام تو ناحیه مقعد بود و فشار داشت اون ناحیه اما بعد زایمان کلیه هام درد میگیره البته سونو دادم میگه یه تخمدانت بظ از حد بزرگ شده و تنبل  این دکترام همش قرص ال دی میدن میخورم چاق میشم ای خدا

2738
چایی زنجبیل بخور و شکمت رو ببند که گرم بمونه  نهار هم به همسرت بگو از بیرون بخره یا نهایتا امل ...

شوهرم دیر میاد بچم یه ساعت دیگه نهار میخواد  ای کاش نزدیک مامانم بودم بازم گر یههههه

شوهرم دیر میاد بچم یه ساعت دیگه نهار میخواد  ای کاش نزدیک مامانم بودم بازم گر یههههه

منم نزدیک مامانم نیستم

برا بچه ات تخم مرغ آبپز کن 

همیشه که نمیشه پلو و چلو

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘