2733
2739

نمیذاره واسه خودم لباس بخرم با اینکه خودم کارمندم میگه هرکاری میخوای بکنی باید ازم اجازه بگیری...خسته شدم ازش  

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا چه بد خدا بهت صبر بده خواهر

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2738
شما شرعا و قانونا پولت ولسه خودته و هرجور بخوای میتونی خرجش کنی

میگه من مرد خونم باید خرج ودخلو کنترل کنم 

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    

منم اوایل باید از شوهرم اجازه میگرفتم البته شوهرم هر چی میخواستم واسم میخرید اما ب رضایت خودش... بالاخره اون دوران گذشت و الان هر کاری دلم بخواد میکنم و هیچ غلطی نمیتواند بکند... 

دخترم تمام زندگی من
تازه شدي مثل من 😐 بعد يه مدت يكم بهتر ميشه، ولي  خودتم عادت ميكني البته من خودم حال ميكنم ...

همسر منم حیای خوش سلیقه ایت اما  اصلا به قیمت چیزیی که من یا خودش خوشمون بیاد نگاه نمیکنه 

دیروز حیر سرم میخواستم یه مانتو ساده بیرونی بخرم یکی گرفتم250 هزار به  اصرار همسرم  

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2706