2737
2739

نمک دریا بریز تو شامپو یا آب نمک دریا درست کن بعد حموم اسپری کن کف سر

اسپری آویشن و بابونه هم خوبه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها منم موهام چربه همیشم آزارم میده صبح میرم حموم باز تا شب موهام برق میوفته ولی یه چیز جالبم داشتم می خوندم که نوشته بود 

شانه خود را تمیز کنید.
یک شانه مو که کثیف باشد به هیچ وجه نباید برای شانه کردن مو‌های تازه شسته شده به کار رود. شانه موی شما ممکن است محل اجتماع بقایای محصولات حالت دهنده، چربی و غبار باشد که می‌توانند مو‌های شما را بلافاصله پس از شست وشو کثیف کند. ابزار‌های حالت دهنده خود را با کمی شامپو یا صابون ملایم تمیز کنید تا این آلودگی‌ها برطرف شوند. به همین ترتیب، پس از هر بار شانه زدن، تمام مو‌های جدا شده را تمیز کنید تا شانه خود را از چربی و آلودگی محافظت کنید.

جالب بود برام خودم هیچ وقت دقت به چربی روی شونم توجه نکرده بودم .

2731