2737
2739
عنوان

اونايي كه فيلم خارجي زياد ميبينن

268 بازدید | 22 پست

من خيلي سال پيش يه فيلم ديدم كه دو تا دوقلو دختر توي اردو هم رو پيدا ميكنن كه مامان باباشون طلاق گرفته بودن بعد جاشون باهم عوض ميكنن كسي اسم فيلم رو ميدونه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

می‌دونم این تاپیک جاش نیست ولی میشه لطف کنید و جوابمو بدین چون حالم خیلی خوب نیس

منم دقیقا شرایط قبلی شمارو دارم یه فیبروم ۴سانتی اینترامورال با گسترش به سال موکوزال دارم دکترم انسیه شاهرخ تهرانی نژادهای همش ناامیدم می‌کنه و میگه که جای فیبرومم بده و الان ۴ماهه عمل منو به تاخیر می اندازه.خونریزی هام شدیده سه تا دیفرلین زدم ولی پریود میشم باز.بالخته های خونی بزرگ.دیدم شما عمل کردین میخواستم ببینم عملتون خوب بوده مشکلی نداشتیم بعد عمل ؟ آخه منم بچه ندارم و خیلی دوستدارم خدا بهم بچه بده.خیلی دلم نا آرومه همش فکر میکنم دیگه بچه دار نمیشم کارم همش گریه اس.میشه برا عمل راهنماییم کنی؟

می‌دونم این تاپیک جاش نیست ولی میشه لطف کنید و جوابمو بدین چون حالم خیلی خوب نیس منم دقیقا شرایط قب ...

عزیزم اصلا نگران نباش ما یه گروه داریم برای فیبرومی هاس همه دور هم جمع شدیم خیلی ها بودن عمل کردن حامله شدن و  بچه هاشون دنیا اومد،شرایط خودمم برات بگم من اول مخالف عمل بودم بعد دفریلین یکم پریودام طبیعی شد گفتم اقدادام کنم همون ماه اولم با اون فیبروم بد جا گرفت اما در عرض دو هفته فیبروم سه سانت شد ۶ سانت و من سقط کردم بعد تصمیم به عمل گرفتم تو تحقیقاتم به دکتر صارمی رسیدم به سختی تونستم برم پیششون ولی رفتم و عمل شدم عمل باز گفت برات بهتره من اذیت زیادی نشدم تو عمل خداروشکر بعد شش ماه عکس رنگی ام گرفتم خوب بود همون ماه اقدام کردم به بارداری  همون ماهم حامله شدم ولی باز مثل دفه قبل سقط شد الان یک سال و چهار ماهه از عملم میگذره رفتم ازمایشای بارداری رو دادم باید تو بارداری یه امپول بزنم ولی از لحاظ باردار شدن اصا مشکلی نیست خیلی ها تو گروه بودن عمل کردن باردار شدن اصلا نترس فقط دکترت عوض کن دکتر خوب برو 

2706