2737
2739
عنوان

ختنه نوزاد

148 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها میگم کسی اینجا تو نوزادی پسرشو ختنه کرده من پسرم امروز ۱۸ روزه شه فردا میخوایم ببریم  ختنه اش کنیم زود نیست به نظرتون؟؟؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نیست پسرم 15روزه بود ختنه اش کردیم

چند روز طول کشید خوب شه،؟؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
2740
نه عزیزم هرچه زود ختنه کنین واسه خودشم خوبه چون زیاد دردشوحس نمیکنه منم پسرمو بیست روزگیش ختنه کردیم

بچه تب  نمیکنه؟؟؟

چند روز طول کشید خوب شه،؟؟

یه شب فقط تو خواب ناله میکرد بعد خوب شد

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
راضي بودي ؟ جراحي بهتر نيس؟؟

آره خییلیییی راضی بودم نه به نظرم حلقه بهتره 10 روز بعدم خودش میفته و راحت تازه من از همون اولم پوشکش میکردم

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2706