2737
2734
عنوان

شیر خشک

133 بازدید | 34 پست

به بچه یازده ماهه که خوب وزن نمیگیره و خیلی بدغذاست میشه شیر خشک بدم،،،،حساسیت نمیاره اصلا واسه وزن گیری تاثیری داره،؟چه شیر خشکی پیشنهاد میکنید نان با هومانا خوبه؟

عااالیه حتما بده

من بیومیل میدم محشره حرف نداره

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته کوچولوی تو دیگه افتاده به غذا خوردن شیر خشک واسه ماه های اول خوبه الان میتونی غذاهای مقوی بهش بدی خب

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2738

واسع وزن گيري بيوميل خوبه البته اگه بخوره

چون مزه تند اهن داره هر بچه اي نميخوره

من سوپراميل ميدم اونم وزن دهيش بالاس مزشم خوبه فقط چربه يكم نياز به مك زدن زياد داره

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

۱۱ ماهشه دیگه باید بهش غذا بدی  یهو معدشو سنگین نکن اگر عادت نداره بهتره زیر نظر دکتر باشه 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706