2733
2734
عنوان

عذادارم هیچکس بهم تسلیت نگفته

1058 بازدید | 47 پست

سه روزه که یکی از اقوام نزدیکم فوت کرده ولی مادرشوهرم اینا حتی زنگ نزدن بهم تسلیت بگن من خیلی دوسشون دارم و هیچ مشکلی هم تاحالا بینمون نبوده ولی به نظرتون کارشون بد نیست جمعه هم میخواستن بیان خونم مهمونی باید چیکار کنم به نظرتون رفتار اونا بد بوده یا من چون باردارم حساس شدم ؟

کسی که فوت شده چه نسبتی با شما داشت؟

خدا رحمتشون کنه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا مشخصه که کارشون بد بوده!!

ضمنا مهمونی بدی خودتو سبک کردی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738

اول از همه به شوهرت بگو تماس بگیره و مهمونی رو بخاطر شرایط پیش اومده کنسل کنه. بعد هم هیچ واکنشی نشون نده فعلا. فقط بعدا به همسرت اینو گوشزد کن که حواسش باشه. شادی و عزا چیزیه که برای همه هست، شماهم بعدا همین رفتار رو باهاشون کن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

اومدن خونت هنوز ننشسته بودن بگو ازیکی از دوستام خیلی ناراحتم انقد بی معرفته ک یک زنگ خشک و خالی نزد تسلیت بگه من بودم حتمممااا میگفتم🙄

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
2706