2733
2739
به نظر می رسد علیرغم اینکه موضوع بچه دارشدن یک تصمیم مشترک است و یک زوج معمولا با هم تصمیم می گیرند که نقش جدید "والدین" را بپذیرند و دوشادوش هم برای رشد و بالندگی کودکشان تلاش می کنند، اما پدران در این زمینه حداقل در ظاهر نقش کمتری ایفا می کنند.
نی نی سایت از کلیه پدران حال و آینده دعوت می کند که بتوانند در زمینه های مختلف پدر شدن و پدر بودن با یکدیگر به بحث و گفتگو بپردازند. امیدوارم حریم این گروه از کاربران عزیز نی نی سایت مانند همیشه سالم و محفوظ بماند.
حضور خانمها و مادران عزیز در این بخش تنها با هدف بهبود امکانپذیر است و بحث های انتقادی و سرزنش کننده به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود. بگذارید مردان هم فضای خصوصی خود را داشته باشند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فهمیدم احسان جان درسته که میکرو دردسر و هزینه اش زیاده و برای رسیدن به نتیجه صبر و شکیبایی زیادی هم میخواد اما کم نیستند زوجینی که ایینطوری بچه دار شدن به نظرم من یکی از عواملی که موفقیت این روش زیاد میکنه اینکه توسط تیم پزشکی با تجربه ای انچام بشه و آدم هم نامید نشه کجا ها رفتی ؟
شما درست میگید و تیم پزشکی با تجربه نقش مهمی داره بخصوص اینکه برای ما طی این چند نوبت هیچ آزمایش تشخیصی خاصی رو برای بررسی دلیل عدم موفقیت میکرو انجام ندادن.
فقط میگن باید تکرار کنید تا به نتیجه برسه و اصلا به عوارض روحی وجسمی و هزینه های زیادی که برای بیمار داره اهمیت نمیدن....
ما این سه بار رو در یزد اقدام کردیم دوبارش مرکز ناباروری و بار آخر هم بیمارستان مادر
این دفعه تصمیم داریم بیایم تهران. راستی شما پیشنهادی ندارید دکتر یا مرکز خوبی مد نظرتون نیست؟
ممنون
راست می گویید خیلی سخت و تحمل ناپذیره که بعد از آن همه وقت و هزینه رفت آمد به نتیجه نرسید.
دلایل عدم موفقیت در میکرو زیادند مانند
عوامل مربوط به اس..
عوامل مربوط به تخمک
عوامل مربوط به فعال شدن تخمک بعد از تزریق اس...
عوامل مربوط به تجربه و مهارت جنین شناس در هنگام تزریق اس..
ولی بیشتر مواقع مربوط به تخمک هستند حالا این یا تخمک رسیده نیست یا اینکه بعد از ورد اس.. فعال نمیشه .

البته اینکه آزمایشگاه هش مجهز و با دقت باشه خیلی مهمه
اینکه جنین شناسش موقع تزریق اس.. به تخمک اینقدر تجربه داشته باشه که به تخمک صدمه نزنه و همچنین اینقدر متبحر باشه که بهترین اس.. را برای تزریق انتخاب کنه تا درصد موفقیت بالا بره خیلی مهمه
اما حسان جان باید بدونید که اگه یک اس.. زنده هم وجود داشته باشه باردار ی اتفاق می افته بنابراین فکر میکنم آنها درست گفتند که بهرحال به نتیجه می رسید تا اونجای که من میدونم در تهران رویان مرکز خوبی و با سابقه ای برای این کاره
مطمئنم موفق میشید مطمئنم توکلتون به خدا باشه
2738
محمد حسین جان ممنون از توضیحات مفیدتون
خب برای ما تو این سه مرحله هر بار دو یا سه تا جنین تشکیل شد. اما من حرفم اینه که بعد از سه بار لا اقل می بایست یه هیستروسکوپی یا آزمایش خونی یا آزمایش ژنتیکی چیزی درخواست می کردن شاید یه علتی برای عدم لانه گزینی جنین مشخص می شد. نه اینکه سریع بگن دوباره تکرار کنید. گاهی آدم فکر میکنه انجام ivf برای بعضی دکترا یا مراکز یک کار روتین و درآمد زا شده و اصلا اون دقت و بررسی لازم رو طی این روند انجام نمی دن و شرایط بیمار رو در نظر نمیگیرن
بیمارستان صارم تهران برای درمان ناباروری خیلی خوبه وبه خیلی ها جواب داده وازرویان هم دقیقتر وخلوت تره....قدر لحظات 2تاییتون را هم بدانید چون به نظز من واقعا ارزشمنده این خلوت 2نفری
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
قابل توجه دوستان علاقه مند به عطر و ادوکلن :
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=366694&postID=18123990#18123990
قیمت مناسب ، ارسال رایگان برای همه شهرها و کلی مطلب تو زمینه عطر شناسی
حراج ویژه 10 درصدی برای عطرهای اورجینال امپر

چه عجب

ممنون

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

بنده خدا استارتر سال ۸۶ تاپیک زده و اولین پست مال سال ۹۲ئه😆😆

۶ سااال منتظر بوده ک کسی کامنت بذاره😂😂

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706