2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من یه بار برای مشاوره کودک زنگ زدم به 09640، ابدا فکر نمیکردم مشاورهای خوبی داشته باشه😀 اونقدر از رفتار پسرم کلافه بودم که فقط میخواستم با یکی صحبت کنم، ولی راهکارهایی که پیشنهاد دادن عاااااالی بود.

من تا حالا از مشاوره ازدواج و زناشوییشون استفاده نکردم ولی احتمالا اون هم خیلی خوب باشه.

09640 شماره ی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی هست و بخش مشاوره هم داره.

بهتره حوالی 8 صبح یا 4 عصر زنگ بزنین که زود نوبتتون بشه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2742
بعد ازینکه وصل میشه باید چ شماره ای رو بزنم؟؟؟

عزیزم دقیق یادم نیست ولی آخرین گزینه بود فکر کنم.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
ممنونتم

خواهش میکنم عزیزم💗💗💗

2740