2737
2739
عنوان

لحظه طلاقم یادم نمیره

2356 بازدید | 66 پست

چرا آخه باید یه همچین تجربه ای داشته باشم تو زندگیم.... صیغه طلاق رو هم همونجا خوند.... ای خدا... نمیدونم ب کدوم دردم بسوزم.   من ظرفیت اینهمه بدبیاری رو نداشتم چرا بیشتر از ظرفیتم آزمایش شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2740
اصلا حالم خوب نیس.  دیروز یه عالمه گریه کردم

عزیزم. میفهممت. تا یه مدت هیجاناتت شدیده. تا میتونی گریه کن. اتفاقا باعث تسکینه‌. بعد آروم میشی. نگران نباش خدا بزرگه. منم دارم سختی تحمل میکنم. روزهای تلخی هم گذروندم. اما همیشه اونطوری که دلمون میخواد زندگی پیش نمیره. من خیلی دوست داشتم کلاسها و جلسات روان درمانی برم. هزینه نداشتم. اگر میتونی حتما برو. گذروندن این روزها به تنهایی سخت تره. اگر کنارت یه مشاور و روان درمان قابل اعتماد و خوب داشته باشی خیلی میتونه کمکت کنه

عزیزم. میفهممت. تا یه مدت هیجاناتت شدیده. تا میتونی گریه کن. اتفاقا باعث تسکینه‌. بعد آروم میشی. نگر ...

مشاور رفتم جای اینکه کمکم کنه بیشتر عذابم داد همش میگفت تو چی بودی ک سر دوماه ولت کرد.... مشاور زده شدم. 

تمام سختیای دنیا مال منه مگه؟؟ حالا تو این دنیا یه مرد خوب نصیبم میشد چی میشد مگه

مشاور رفتم جای اینکه کمکم کنه بیشتر عذابم داد همش میگفت تو چی بودی ک سر دوماه ولت کرد.... مشاور زده ...

مگه نصیب من شد؟ یا خیلی های دیگه. عزیزم تنها نیستی.همه ی اونهایی که تو زندگی مشترک هستن هم خوشحال نیستن. خیلیها از ازدواجشون راضی نیستن فقط دارن تحمل میکنن. صلاحت بوده عزیزم. انشالله بهتر از این نصیبت میشه. 

مشاور رفتم جای اینکه کمکم کنه بیشتر عذابم داد همش میگفت تو چی بودی ک سر دوماه ولت کرد.... مشاور زده ...

مشاور خوبی نبوده. تحقیق کن و برو. من کمپین جدایی دکتر رضایی را گوش دادم.یکمش رایگان بود‌. خیلی خوب بود اما هزینه ش زیاد بود نخریدم. اگر تهرانی برو پیشش 

2706