2737
2739
عنوان

اندر احوالات من و شوهرم

705 بازدید | 45 پست

دوستان  نظر بدید من زیاد سخت گیرم یا این شوهره رفتاراش خیلی ناجوره

هفت ساله ازدواج کردم به شدت خسیسه دیشب بعد مدت ها گفت سوار ماشین بشین ببرمتون بیرون رفتیم یه پارک هیچ کس نبود کلی با وسایلش بازی کردیم خوشحال بودم خوش گذشت موقع اومدن دخترم گیر داد دلش پیتزا میخواد رفتیم پیتزا مامان جون واسه ۳ نفرمون یه پیتزا ۹۰۰۰ تومتی گرفت چون دخترم خیلی گرسنه بود من گفتم سیرم نخوردم خیلی هم رفتارم خوب و مودبانه بود چون بیکار بودم و چیزی واسه خوردن نبود به شوهرم گفتم میدونی سس مایونز چه جوری درست میشه بعد اندازه ۱۵ ثانیه توضیح دادم 

یه هو دیدم خیییییییلی قیافش تو همه گفتم چی شده چرا ناراحتی گفت از ورورای تو .... 

خیلی ناراحت شدم 

پول که خرج نمیکنی اندازه ۱۵ ثانیه هم تحمل حرفای منو نداری 

حق دارم ناراحت شم یا نه رفتار همه همین جوریه ؟ 

جهانی دروغ و یه دنیا فریب و ........ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

شوهر من خیلی ولخرج بود . الان سرش خورده به سنگ مثلا . میریم رستورانی چیزی فقط واسه منو پسرم غذا میخره خودش هم یا نمی خوره یا یه لقمه میخوره . اعصاب منم بهم میریزه انقدر بهش میگم بخور دیگه . البته غذای بیرون هم زیاد دوست نداره . 😕😕😕😕😕

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
🌟اگر شوهرتون بهتون خرجی نمیده یا پول کم میده:  قبل از اینکه ازش تقاضای پول بکنید سوره ق ...

واقعا اگه قرض با یکی داشته باشی چی جواب میده

آقا نیستم لطفا توهین نکنید با تچکر
2706