2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من هرکار کردم کلا مردا زیاد کشیده نمیشن 😅 

اما از شوخی گذشته هم باید مهربون باشی هم لوند هم وابسته و اویزون نباشی . وقتی آویزون نباشی جذبت میشه اما بشرطی که سرد نباشی و بیخیال و گیج 

باید مث اتیش ازین دست بدی اون دستت مردارو 

و فقط دوست خداست ...
2731
راستش من هرکار کردم کلا مردا زیاد کشیده نمیشن 😅  اما از شوخی گذشته هم باید مهربون باشی هم لون ...

حرفات ب دلم نشست بیشتر بهم کمک کن...من خیلی اویزونشم دوس ندارم این عادتمو چون اونو پررو کرده

خب من هنوز شوهرم نشده قصدازدواج داریم ولی هنوز محرم نشدیم پیش هم نیستیم

خوب می تونی حال و احوالشو بپرسی، بهش بگی خسته نباشی، 

بهش احترام بذار

مرجانم، همسری میگه مٙری جان
حرفات ب دلم نشست بیشتر بهم کمک کن...من خیلی اویزونشم دوس ندارم این عادتمو چون اونو پررو کرده

آویزون نباش عزیزم خیلیییی بده . مردارو پررو میکنه . ازت زده میشن . من تجربه دارم . میدونم نشونه عشقته . نشونه دوست داشتنته . اما تاجایی که میتونی تلاش کن وابسته نباشی . همسر ما خدای ماکه نیست . اون فقط یه آدمه تو فیلم زندگیمون که کنار ماست . یه آدم با حق انتخاب . باید رها کنیش اما دوسش داشته باشی اینجوری بهتر نتیجه میده . هی زنگ نزنی هی چک نکنی الکی ور نری . هرچیزی تا یه حدودیش قشنگه . اما بی محلی هم بده . مابین باید رفتار کنی .من مردارو خ خوب میشناسم . ان شاالله موفق باشی 🌷

و فقط دوست خداست ...

از بس قهر کرده و نازشو کشیدم پررو شده همش قهر میکنه همش من باید نازشو بکشم منم خودمم ب همین روال عادت کردم دست خودم نیس...حالا میخوام ی کاری کنم ب طرفم کشیده شه الانم از دیشب همش دارم کم محلی میکنم ن زیاد ولی خب ...صبح هم ک بیدار شدم خودم بهش پیام دادم و برعکس همیشه ک زنگ میزد نزد...ی اهنگ برام فرستادو منم ازش تشکر کردم دیگه هم هیچ جوابی ندادو رف حالا من چیکار کنم الان باید چجوری رفتار کنم

2740
اگه نیس که دیگه بدتر . کلا بزار زنگ و پیام بعدی از طرف اون باشه 

میگه تو یکی دیگه رو برا خودت پیدا کردی ک ب من زنگ نمیزنی ناراحت میشه میگه چرا زنگ نزدی من در جوابش بهش چ بگم؟؟؟؟

2706